Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Mi a véleményet...

Mit csináljak? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Az előzményt tudnotok kell. Régen nagyon nagy Olaszország fan voltam, minden olasz és imádtam. De úgy 2-3 hónapja megismerkedtem a chatrouletten egy spanyol kis bandával:D (KB. öten vannak) és facebookot cseréltünk és az egyikkel A. -val nagyon jóba lettem/vagyok mindennap beszélünk meg skypolunk néha ha úgy van időnk ésés utána chatrouletten is mindig 'Spain' keresésre állítottam a gépet és mindig spanyolokkal beszéltem.( és volt olyan hogy véletlenül újra találkoztam A-ékkal :D) na és rájöttem hogy imádom a spanyolokat imádom a kultúrájukat. mindennap olvasok róluk rengeteget.És most ez lett az Életemben a cél úgy mond hogy kimenjek Spanyolországba élni. Mer ott szeretnék életem végéig élni.Tehát szerelmes vagyok Spanyolországba :D De jön a bökkenő hogy a családom és barátaim nem nagyon támogatnak ebben.Ők azt mondják hogy egy csak egy pillanatnyi érzés mert eddig az olaszokért voltam oda és nem vesznek komolyan. vagy csak ilyen lenézően mosolyognak hogy ' jólvan okéé ügyes vagy :)' és ez baromira idegesítő :D és azt is mondják hogy nem olyan spanyolország mint amilyennek én elkézpelem,nem olyan ott minden ember mint az A. és tudom persze hogy tudom.. de nagyon rossz érzés hogy nem vesznek komolyan.és az a baj hogy sokszor érzem azt hogy ' igazuk van ugyse fog menni, minek erőlködjek?' és utána az jön hogy ' de igen menni fog,megmutatom nekik' és utána rá 2 percre ujra az hogy nem fog menni :D csak tényleg ilyet nem éreztem még a nap 24 órájában Spanyolországra gondolok:D szóval... amúgy 15 éves vagyok és most jöhetnek azok hogy kicsi vagyok de annyira érzem hogy Spanyolországba tudnék teljesen magam lenni. Ti mit gondoltok erről az egészről? bocsi kicsit hosszú
2013. okt. 20. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy vagy próbálj meg egy nyaralást kieszközölni.


Vagy azért tanulj és aztán dolgozz majd, hogy saját erőből megtehesd, hogy ha nem is ott élj, de pár hónapra kiköltözz, és akkor meglátod majd, hogyan érzed magad, valóban erős-e a kötődésed ahhoz, hogy ott élj.

2013. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy a szüleidnek teljesen igaza van.

Tini vagy, pár hónap múlva elmúlik az egész.

2013. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szüleidnek van igaza. Az írásstílusodból is látszik, hogy éretlen vagy, ez a mánia meg el fog múlni hamarosan, ne aggódj.
2013. okt. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem aggódok :D bár szerintem az nem éretlen ha van 1 éve barátom és hétvégenként dolgozom vagyis takarítok egy kávéházban :) az írás stílusom pedig nem 'mondja' meg hogy milyen is vagyok. :)
2013. okt. 20. 13:44
 5/10 anonim ***** válasza:

" van 1 éve barátom és hétvégenként

dolgozom vagyis takarítok egy kávéházban"

Tyûha.

2013. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, de szerintem a korombeli lányokról nem nagyon lehet ezt elmondani. tudom nem nagy dolog de én azért mégis büszke vagyok rá. ezért ne én legyek a szemét.
2013. okt. 20. 14:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Szövegértést nem tanítanak az iskolában?

Egy hisztis kis tini vagy, innen is látszik.

Senki nem mondta, hogy szemét vagy, azt mondtuk, hogy ezek a fellángolások ebben a korban gyakoriak és hamar elmúlnak.

És ez teljesen független attól, hogy pasid van meg néha söprögetsz, ami bár szép dolog, az égvilágon nem jelent semmit.

2013. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A többieknek igaza van, el fog múlni. Meg amúgy sajnos tényleg eléggé éretlen lánynak tűnsz, de sebaj, még fiatal vagy. Mindig azt hiszitek, hogy amit a szüleitek mondanak az baromság. Majd ha felnősz, akkor majd eszedbe fog jutni, hogy hoppá, mekkora barom voltam, hogy nem azt csináltam, amit a szüleim tanácsoltak, vagy csak nem hittem nekik valamivel kapcsolatban.

Én is odavagyok egy másik országért már évek óta, és eszerint alakítom az életemet, de ez már az én esetemben más, mint nálad. :)

2013. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nem tudom a többieknek mi baja veled, mert eléggé lehúzós a véleményük. Valószínűleg magukkal sincsenek kibékülve.


Szerintem jó, hogy van ilyen gondolatod, mert van/lesz miért tanulnod, dolgoznod.


Az, hogy barátod van, még tényleg nem az érettség jele, de az, hogy söprögetsz valahol pénzért, igenis jó momentum.


A fogalmazásodban van egy-két bibi, de még mindig értelmesebbnek tűnsz jó pár kortársadnál.


Ha nagyon szeretnél valamit, azt el tudod érni, csak tenned kell érte. Ezt ne feledd!

2013. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja, és még hozzáteszem, nekem van egy hatéves kisfiam, és örülnék, ha ilyen "komolytalan" gondolatai, vágyai lennének.


Inkább ilyen, mint az, hogy bebas.zon valahol hétvégente állandó jelleggel.


32/N

2013. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!