Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tegyek? 17/F

Szerintetek mit tegyek? 17/F

Figyelt kérdés
Egy lanyhaverom (1000 eve az) bevallotta, hogy szerelmes belem. En nagyon sokat gondolkoztam a valaszomon, es vegul azt mondtam neki osztalykirandulason, hogy csak baratkent tudok ra gondolni, mert ez az igazsag. ekkor azt mondta, hogy nem gond, es megerti... Egy koleszban szalltunk meg este, es hallottam, hogy a szembe levo szobaban nagyon hangoskodnak, es beorditottam, hogy hagyjak mar abba a zajongast, es ekkor latom, hogy ott ul a foldon a lany es sir, de nagyon... en meg baromira hulyen ereztem magam, es azota kerulom, mert nem merek a szeme ele allni ugy szegyellem magam... Mit tegyek? Probaljunk ujra baratok lenni?

2013. okt. 21. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Kérj bocsánatot. Biztos nem kedvtelésből sírt. Lehet beszélni kellene vele, mert nem lehet valami jó állapotban.
2013. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem voltál goromba és sértő vele,hanem szépen mondtad,és őszintén így érzel,akkor nincs miért szégyenkezned.

A lánynak is meg kell tanulnia elfogadni az elutasítást,ami fájdalmas lehet,de mindannyian túléljük.Kisírja magát,és majd kigyógyul a szerelemből.

2013. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sok lánybarátom van, s volt már példa arra, hogy egyikük szerelmes lett belém. Bár a körülmények nem voltak olyan idilliek vagy éppen bajosak mint neked, én egy játszótéri padon ülve mondtam neki, hogy mit érzek. Nem sírt, nem toporzékolt, s végülis mostanában is jóban vagyunk. De gondolom, nem erre vagy kíváncsi.


Talán a hely nem volt a legmegfelelőbb, hiszen így láthattad, hogy hogyan reagálta le, lévén össze voltatok zárva. Lehet, hogy csak akkor sírt, miután közölted vele és tudatosult benne. Lehet, azóta is mindennap sír. Én nem tudom, de vélhetően te sem.

Én azt javaslom, mindenképpen beszélned kellene vele. Megkérdezni, hogy hogy van. Majd, ha nincs olyan rosszul, akkor rátérhetnél arra, hogy mióta érzi ő ezt s mondhatnád, hogy te nem akarod őt átverni és szerinted sokkal jobb ez, minthogy eljátszanád azt, amit nem érzel. A szavaidból úgy tűnik, hogy értelmes vagy és gondolom ő is az, s így meg kell értenie.

Ha azonban még mindig rosszul van, akkor szerintem hagyd ezeket és próbáld vigasztalni, próbálj belé lelket önteni, mondd neki hogy egy igazi barátság többet ér, mint egy áthazudott kapcsolat. Hangsúlyozd hogy te neki akarsz jót és semmiképp sem akarod megbántani.


Remélem segítettem :) Majd írd meg, mi történt.


21 f

2013. okt. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Angelik@ ***** válasza:

WTF?

Miért kellene bocsánatot kérnie azért mert őszinte volt, nem hitegette és elmondta neki hogy csak barátként tekint rá?!

Szerintem csak idő kell neki. Hamarosan megnyugszik és ő lesz az aki keresni fog.

2013. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Leultunk, megbeszeltuk a dolgot, o elmondta, mit erez, en is elmondtam, es arra jutottunk, hogy a legjobb ha baratok maradunk. Halisten megnyugodott, es mar jol megvagyunk, persze kell meg egy kicsi ido amig minden elrendezosdik de mar sokkal jobba helyzet mint volt
2013. okt. 22. 18:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!