Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a teendő ilyen helyzetben?

Mi a teendő ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Minden hétvégén félek, illetve már szinte fóbiám van attól, hogy mi lesz, ha a haverok nem hívnak el ide-oda, bulizni vagy stb., vagy ha én szervezek valamit, akkor senki sem fog akarni eljönni. Pedig szinte minden hétvégén kihívnak, és nem is éreztetik velem, hogy nem kellek oda meg stb., max csak így viccből piszkálnak, mivel nem vagyok egy beszédes ember, meg kicsit visszahúzódóbb is vagyok, de attól még jól kijövök velük, 2-3 emberrel nagyon jól négyszemközt is. Ennek ellenére mindig széttép az ideg péntek/szombat délutánonként, viszont mikor már kimegyek jól érzem magam.


Mit tehetnék ez ellen? Pszichológus? Jólenne valamit kezdeni már ezzel, nemakarok idegileg szétesni ilyen miatt...


18/F



2013. okt. 26. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
ha egy ilyenen kiakadsz,hogy mikor mehetsz bulizni,és ettöl vagy feszült 18évesen..akkor sztm jobb ha orvoshoz fordulsz,mert mi lesz így később?
2013. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem az lesz... Pedig amúgy reális ember vagyok, nem valami elvont depis antiszoc egyén, van barátnőm is, ennek ellenére ettől az egy dologtól mindig kivagyok. :S
2013. okt. 26. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért félsz ettől, mert nem akarsz kimaradni a buliból? Szóval ha van valami jó sztori, szeretnél annak a részese lenni? Meg kell találnod az okát.
2013. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg kéne bíznod magadban és a barátaidban. Ez a gond. Nem kell doki. Tudod kezelni házilag is.
2013. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!