Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt olyan veletek, hogy egy...

Volt olyan veletek, hogy egy mély barátság átalakult felszínessé, mert csalódtatok a másikban? Érdemes azt úgy fenntartani vagy inkább jobb lezárni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi értelme a felszínes "barátságoknak".
2013. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

volt… nekem nagyon is fájt. beszélőviszonyban voltunk, majd megharagudott rám. ő, aki ellökött magától :D furcsa.

nem éri meg.

2013. okt. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen lezáratlan barátságom... Összevesztem a barátnőmmel, de aztán "kibékültünk" de a mai napig, ha találkozok vele, mindig csak 2 percet beszélünk, és azt is kínosan mosolyogva... Egy ideig még facebookon is írt, hogy találkozzunk, de már nem hinném, hogy abból jó sülne ki így le is ráztam... Tudom szemét dolog, de nem tehetek róla... Mindenesetre SOKKAL JOBB, HA LEZÁRSZ egy barátságot, és véget vetsz neki, ha már nem akarod a barátodként elismerni az illetőt, mert ebből csak MÉG TÖBB VITA alakul ki, és kényelmetlen helyzetek
2013. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!