Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha be akarnak...

Mit csináljak ha be akarnak paráztatni haverok zöldezés közbe?

Figyelt kérdés
...

2013. okt. 29. 09:36
1 2
 1/13 jackiebay válasza:
11%
Például hagyd abba a 'zöldezést', egyáltalán nem egészséges... :)
2013. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk nem szívsz??
2013. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jackiebay azok a szintetikus szarok károsak inkább :). Senki nem halt még meg a rendes marihuánától. Max úgy ,hogy 1 kg-t leejtettek a 10.-ről és eltalált valakit. Szóval nagyon káros lehet :D Max azért káros ,mert dohány van benne.
2013. okt. 29. 10:58
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
jólvan nagy okos. ha ekkora mester vagy, akkor talán nem kéne beparáznod a saját haverjaidtól...
2013. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Hát én nem hívnám a haverjaimnak azt aki direkt sz0pat olyankor. Anyjukat szomorítsák inkább.
2013. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
10:58 ha lóf**t se értesz a témához akkor minek tolod a képed ide ?Én feltettem egy kérdést ,nem értem ,hogy miért térsz el a kérdéstől.Ha pedig érdekel még nem volt olyan ,hogy mások beparáztattak volna ,mert olyanokkal vagyok akikben bízok . De mi van ,ha útközbe találkozok/találkozunk olyan emberekkel akik ezt kihasználják ?
2013. okt. 29. 21:34
 7/13 anonim ***** válasza:
egyszer engem is megszopattak . egy elhagyatott kórház padlására mentünk fel. a b*zi haverom meg úgy csinált mintha zombi lenne. majdnem összefostam magam XD
2013. okt. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Hàt nem tudok mondani semit,engem probàltak be paràztatni de sose sikerült nekikxd
2013. okt. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Határozottan állj ki magadért, mond, hogy hagyják abba. Ha nem használ menj el.

Tudom, hogy ez így egyszerűen hangzik, de persze ott van az is, hogy az ember nem akar összeveszni a haverokkal... meg persze egy kis hülyülés, vicces szívatás belefér, csak hát van egy határ. Meg kell tanulni védeni a saját határaidat bármi áron. Senki sem szórakozhat veled. Egy erős ember vagy, te irányítod az életed. Soha ne bánts senkit, de mindig védekezz, kőkeményen. Ez a lényeg.

Sok szerencsét! :D

2013. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
hogy hoyg be paráztatnak? mit cisnálnak?
2013. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!