Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek a barátnőmnek a...

Mit vegyek a barátnőmnek a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Novemberben lesz neki a 15. szülinapja, eddig mindig csokit vettem de most szeretnék valami különlegesebbet adni. tippek?

2013. okt. 29. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami nyelvkönyvet. Én azt vettem barátnőmnek a 16. szülinapjára, örült neki, és hasznos is.
2013. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az elso is jo, de ha tudod azt amire titokban vagyik az nagyon szep lenne. Vagy ha valami olyan ajandekot adnal amirol te jutsz az eszebe (pl egy maci, felso..)
2013. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket!:) már régebb óta mondja hogy nagyon elakarja olvasni a szürke 50 árnyalatát, lehet megveszem neki :) csak remélem el is olvassa, mert nem igazán szereti a könyveket :/
2013. okt. 29. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezeket ajánlom: könyv ( ha szeret olvasni, ha igen én szakértő vagyok abban milyen könyvek tetszenek egy 15 évesnek )vagy körömlakk ( festi vagy rágja a körmét? HA utobbi eset akkor hasznos ajándék ha az előbbi akkor járj utána milyen színe nincs és szerezd be!) ékszer (egyértel mű. Valami személyes is lehet pl..: ha szereti a cicákat akkor nagyon fog tetszeni neki cicás nyaklánc, vagy ha bármi másért rajong akkor az is tetszeni fog neki pl nyakláncon lógva( ha cipőmániás akkor az és így tovább..) ha érzelgős akkor egy szives nyaklánc való neki... Ez a hrom a toplista.. A TILTÓLISTA: bögre (bahh.. de uncsi és ötlettelen) plüsi ((ez most komoly a 15 nem 5!) Remélem segítettem.... AZ ajándékválasztáskor fontos, hogy mit szeret ő és mennyire ismered te.. Ha még nem ismered nagyon mit szeret mit nem akkor olyat vagyél amin rajt van a neve.. lehet az vbármi. Oh és még valami én a csokit most megenném novemberben meg vennék újat. Remélem tudtam segíteni.:)
2013. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! nagyon jó ötleteket adtál!! szereti festeni a körmét, szóval tuti veszek neki körömlakot, plusz imádja a baglyos ékszereket!
2013. okt. 29. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!