Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt melegek, akik...

Vannak itt melegek, akik szívesen barátkoznának lánnyal? 16/L

Figyelt kérdés
Annyira jó lenne egy meleg barát. Nem vagyok bolond, és aki nem tud mást csak gúnyolódni az ne is írjon. =/
2013. okt. 31. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Miért félsz a fiúktól? Azért akarsz szexuálisan veszélytelen, férfinak látszó személyt barátnak.
2013. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most meleg fiút vagy lányt keresel?
2013. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem félek a fiúktól :) egyszerűen csak jó lenne egy meleg barát. jobban megismerni a személyiségüket, viselkedésüket. mindig is érdekeltek :)


meleg fiút.

2013. okt. 31. 10:00
 4/12 pbiker válasza:

Én 25 éves fiúként a tüdőm köpöm ki, hogy legyen egy barátnőm, mert nagyon szeretnék. Erre már többször is olvastam, hogy sok lány meleg pasira vágyik.

Egyébként volt egy csaj ismerősöm aki bejött a meleg a pasiknak...

Tényleg rohad ez a világ. Lassan heteroként hátrányban vagyok, és majd nekem kell felvonulni.


Nincsenek lány barátaid? Nekem van meleg fiú ismerősöm több is, de ők nem nyavajgós, nyávogós, nyühes 'fiúckák', hanem tisztességes homokos férfiak, akik pl. egy 16 éves lánnyal lehet elbeszélgetnének, de biztos nem haverkodnának. Meg sem értenék a problémáidat, ha esetleg ez a bajod, mert nem tudod magad kipanaszkodni. Ehhez lányok kellenek.

2013. okt. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó, de én máshogy látom ezt. Nem tudom megfogalmazni ezt az érzést, de úgy érzem, hogy jó lenne egy.
2013. okt. 31. 10:15
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Neked egy kiadós dugas kell ?
2013. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha valaki meleg a másik nemet szereti, miért kéne hogy megd*jon, hmmm? Csak barátkozni szeretnék na...
2013. okt. 31. 10:36
 8/12 anonim ***** válasza:
16 évesen én a férfi nemet ismerném meg.Feltéve ha heteró lány vagy.Ne mond, hogy ismered, mert nem hiszem.Tudom, hogy egyszerűnek látszunk mint a fakocka, és ez így is van :D
2013. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hetero vagyok... meleg barátot szeretnék, ezen mi nem érthető?
2013. okt. 31. 10:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Én meleg vagyok (17), de nincs kedvem barátkozni.
2013. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!