Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek kell egy megbízható,...

Kinek kell egy megbízható, rendes, bármikor számíthatsz rá barát/legjobb barát?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Lehet kérdésem nagyon furcsa volt, de igen komolyan gondoltam. Annyira rossz amikor látom csak itt a gyakorin hogy olyan sokan egyedül érzik magukat, hogy mostmár megelégeltem. Szeretném magam felajánani egy barát/legjobb barát posztra. Szeretnék a lelki társatok lenni, akiknek nyugodtan elmondhatjátok a bajaitokat, aki tanácsolni tud titeket, akivel akár ki is mozdulhattok egy egy alkalommal.

Na? Valaki?:) Csak bátran, nem harapok :)

18/L



2013. nov. 2. 12:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Kor/nem nem számít :)
2013. nov. 2. 12:58
 2/10 anonim ***** válasza:

Aztán majd összeakadsz egy pszihopatával aki 0/24-be rád zúdítja a problémáját, tőled várva hogy oldd meg az életét amit ő nem tud


sok sikert...

2013. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Hol laksz? Én is vágyok egy ilyen barátra, de távolság mindig óriási a barátkozni vágyók között. 23/F
2013. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Én nem tudom mért ekkora probléma az egyedüllét, mindenki csak sír hogy egyedül van meg magányos meg 'úristen jön a karácsony egyedül fogok lenni', Kit érdekel? Én már évek óta egyedül karácsonyozok (10+ éve) és magasról lesz*rom...

csak az rinyál aki nem tudja elfoglalni magát

2013. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Nekem kéne egy ilyen barát, de nem hiszem hogy ez interneten működne. 15/F

Szerintem ne csinálj lelki szemetest magadból.

2013. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es válaszolót nem tudom miért kellett lepontozni, igaz az, amit mond. Szerintem ezt a barátság dolgot sürgősen felejtsd el, mert nem olyan emberek fognak jelentkezni, mint amilyeneket várnál.
2013. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Figyelj, én felajánlottam egy lehetőséget. Amúgy minden egyes hurrogót, blamálót lepontoztam. Köszönöm szépen, ha oltást akarok kimegyek az utcára, nem pedig ide jövök. Már k*rvára elegem van abból hogy egyesek minden kérdésre beszólnak. Akinek nem inge ne vegye magára, de ha valaki megfigyelte ez így van !! Aki szeretne beszélgetni az ír, aki meg nem az ne is írjon se kommentet se semmit, ez ilyen egyszerűen megy :)

Mit kell túlkomplikálni a dolgokat?! Ha valakinek jó egyedül is, oké, nekem nincs dolgom vele, de hagyja békén a másikat. Mellesleg vannak itt olyan emberek akik szeretnének beszélgetni és már szereztem is itt két komoly barátot magamnak. Úgyhogy erről ennyit kedves utolsó kettő.

2013. nov. 2. 17:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd nézd meg azt a 2 barátodat hol lesz egy hónap múlva...
2013. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van egy tippem :)
2013. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nyár óta megvan mind a kettő és nagyon jól kijövök mind a kettővel :)

Már rég lepattinthattak volna, de nem tették. Volt olyan aki egy két beszélgetés után ugrott, de az olyat nem is bánom. Első beszélgetésből kiderül az kivel állok szemben.

2013. nov. 3. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!