Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igaz nem csúfságból kacagnak?

Igaz nem csúfságból kacagnak?

Figyelt kérdés
Az mit jelent ha 2 ismeretlen lány, még soha nem beszéltünk egymással, összesúgnak vlmt, rámnéznek és elkezdenek kacagni és látszik rajtuk h velem kapcsolatba kacagtak valamin, ez feltétlenül azt jelenti, hogy nevetségesnek találnak? Mit jelent ha nemmást?
2013. nov. 5. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy tetszel nekik. De mivel ilyen nyomi kérdést teszel fel, ami tök egyértelmű, ezért biztos vagyok benne, hogy csúfolnak, mert nyomi vagy! :D
2013. nov. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöktől, családtól, suliban barátnőktől kérdezd meg, hogy mi van rajtad amin nevethetnek, remélem őszintén megmondják.
2013. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Háát tévedés , nem szoktak csúfolni csak tudod elment ilyen téren az önbizalmam és akárki ha rámnéz aztgondolom, hogy biztos viccesnek tűnök, ennyi
2013. nov. 5. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:
fiú vagy? mert ha fiú akkor lehetséges hogy tetszel nekik..:) ha lány vagy akkor meg kakild le őket értelmesebb vagy mint ők.
2013. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fiu vagyok
2013. nov. 5. 15:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen "utcán embereket kiröhögős", de egyszer barátnőmmel mentünk haza, és szembejött egy srác aki pont úgy nézett ki mint egyik ismerősünk, csak kopasz volt, na ott röhögtünk:D De egyáltalán nem rosszindulatból, csak azért, mert azt az ismerősünket nem tudtuk volna elképzelni kopaszon, erre meg szembejön az utcán a kopasz énje...:D Szóval nem kell rögtön rosszra gondolni, lehet hogy te is csak hasonlítottál valakire.
2013. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!