Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék hogy megállítsam...

Mit tehetnék hogy megállítsam a barátnője vagyok?

Figyelt kérdés
Én és a barátnőm 14 évesek vagyunk. Neki minden héten szinte új pasija volt régebben és mostanra mára már teljesen elkallódott...nem régen mondta el nekem hogy már 1 éve nem szűz, nekem ez volt az első pofán vágás, bár sejthettem volna hogy az a sok pasi nem csak azért van vele hogy a kezét fogja,...de egyszerűen nem tudom felfogni még annyira fiatalok vagyunk, és ő már úgy viselkedik mint egy rendszeresen nemi életet élő húszon éves nő (de nem monogám kapcsolatban) nem tudom hogy beszéljek vele, hogy a bulizásról szokjon le, ne igyon... de nem hallgat rám.Fokozatosan rontja le a jegyeit is, és felvételi előtt állunk...nem tudok vele szót érteni mihez kezdjek? 14L
2013. nov. 5. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, más úton fog menni az életetek, sajnos ez van.


Annyit tudsz tenni, hogy okulsz az ő rossz példájából és te nem ilyen leszel.

2013. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, amíg ő nem fogja fel, hogy ez így nem jó. Próbálj másokkal barátkozni, akiknek hasonló értékeik vannak, mint neked. És vigyázz, nehogy belerángasson valamibe.
2013. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz magadra!
2013. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!