Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok ti miért barátkoztok...

Lányok ti miért barátkoztok meleg fiúkkal szívesebben?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 12:07
 1/10 anonim válasza:
ők biztos nem lesznek szerelmesek beléjük
2013. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
én nem barátkozom meleg fiúkkal, sőt, egyet sem ismerek.
2013. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem barátkozom szívesebben melegekkel, mint heterókkal, de azt azért tudni kell, hogy egy meleg srácnál őszintébb "barátnő" nincs. Két nő között ritkán alakul ki őszinte barátság pláne ha a két nő élete még párhuzamosan is alakul. Nem mondom, hogy egyáltalán nincs ilyen, de azért ritkábban hallunk nők 30 éves barátságáról, mint a férfiak esetében. A nők előbb-utóbb rivalizálni kezdenek, annak pedig nincs jó vége sosem.

Férfi-női barátság is sajnos csak ideig-óráig működik, mivel előbb vagy utóbb valamelyik félnél érzelmek alakulnak ki, sőt általában egy ilyen barátság kezdetekor már valamelyik fél jobban kötődik érzelmileg a másikhoz.

A egy meleg férfi a legkevésbé sem konkurencia egy nő számára és ez igaz visszafelé is. Szóval lesz egy pasi testben élő "barátnőnk", aki megmondja ha hülyén áll a tűz piros rúzs és aki bármikor eljön velünk shoppingolni anélkül, hogy másnap összeveszne velünk.

2013. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
oké, azt hiszem, szükségem van pár leszbikus barátra :d
2013. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést miért teszed fel hetente?
2013. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Miféle lelki beteg gondolja úgy hogy fiú és lány között nem lehet barátság? Túl sok női magazint olvastatok kislányaim.. ideje felnőni és elmenni egy pszichológushoz, csak nehogy ott is válogatósak legyetek, mert a végén még a pszichológus csávó is belétek szeret mert olyan jók vagytok:O
2013. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zgyzgy ***** válasza:

Érdekes, hogy a nő-homo baráti viszony gyakori, ám férfi-leszbikus vonatkozásban ez nem működik.

Mi lehet az oka?

2013. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

akartam én is kérdezni, de szerintem egy a lényeg.

a csajoknak bejön az ha valaki levegőnek nézi őket. én sokáig nem is voltam nyíltan meleg, és egy csomó csaj udvarol szabályosan nekem.. felettébb érdekes..

2013. nov. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 7-es válaszolónál van a válaszod kulcsa.
2013. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kevesebb az esély, hogy olyan személyiségzavaros srác legyen, aki szerint normális dolog gátlástalanul hazudni a másik eltárgyiasítása érdekében
2014. jún. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!