Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek sűrűn előfordul, hogy...

Veletek sűrűn előfordul, hogy pénzt kérnek tőletek? Volt már mikor erőszakosan kértek?

Figyelt kérdés

Ti ilyenkor hazudtok,hogy nincs vagy azt mondjátok nem adok??

Anyukám járt így jó párszor.Ki sem néztem belőle,hogy adott.Velem utoljára akkor fordult elő ilyesmi mikor sulis voltam,és addig ordítottak rám 10-en míg nem adok 500ft-ot.

Anyukám csak lazán adott egyszer egy nőnek 15 ezret,aminek a felét látta csak.Korábban 30 ezret.Nekem ez nem fér bele a fejembe.Azt mondta ,annyit megért neki a dolog,hogy rájöjjön milyen ember a másik.Akinek 15 ezret adott,minden hónapban megjelent.Nekem ez már olyan zaklatásnak tűnik.Lehet én vagyok túl irigy.Ti ,hogy vagytok ezzel a kölcsönadok dologgal??


2013. nov. 14. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Hol kértek tőle?

Az utcán?

2013. nov. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Utcán szoktak a romák ilyet csinálni
2013. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát errefelé van 1-2 hajléktalan, főleg a Tesco előtt szeretnek tobzódni. Mikor van nálam apró, és nagyon megsajnálom őket, mert hideg van, akkor szoktam adni néha 200 Ft-ot egyiknek-másiknak. Ha kannás bort vesz belőle, hát jól van. Legalább addig sem fázik.
2013. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ismerte a nőt.Az erőszakot nem úgy értettem.Rendszeresen járogatott.Az a nő elment hozzá,mikor tudta egyedül van.Olyankor adott neki.Azóta is 7 lakattal zárja be a kaput.
2013. nov. 14. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy évben egyszer-kétszer előfordul, de nekem már ez is sok. Régebben adtam a hajlékonyaknak, de ma már nem. Menjenek hajléktalanszállóra, és ingyenkonyhára, ezeket az én adómból tartják fenn, tehát lényegében már adakoztam nekik. A piát meg felejtsék el.
2013. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Osztálytársaim szoktak kérni tőlem. Nem adják vissza, szóval leszoktam az adakozásról. Egyszer egy ilyen kis roma gyerek jött kérni 40 Ft-ot, gondoltam normálisan kérte, adok neki. 20 másodperc múlva visszajött, hogy adjak 400Ft-ot. Mondtam, hogy nem. Ekkor elkezdett anyázni és fenyegetőzni, de elküldtem melegebb éghajlatra. Azóta nem láttam. Nem szabad az ilyennek adni.
2013. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!