Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek továbbra is...

Szerintetek továbbra is barátok maradunk?

Figyelt kérdés
Most fogok ballagni és két legjobb barátom van(fiú+lány)...Ők Gimnáziumba mennek én pedig középsuliba és ők szünetbe is tudnak hülyéskedni én viszont nem velük..és ez annyira zavar hogy már nem fogunk egy suliba járni..persze megfogadtuk h azután is nagyon jóba leszünk de mivel sok lesz a tanulnivaló és nekik is lesznek új barátaik és nem mindig érnek majd rá, ahogy én sem,de ők együtt maradnak én viszont...(Ők a BFF.-im mert anniyra imádom őket mindig sírásig röhögjük magunkat és együtt bénázunk)Szerintetek ezentúl is legjobb barátok maradunk vagy lesznek jobb brátaink és majd egy idő után nem lesz olyan szoros a kapcsolatunk???:(((

2013. nov. 15. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a régi osztályomban volt egy nagyon jó barátnőm, amióta elballagtunk egyszer sem beszéltünk (ennek két éve) ja és amúgy a másodunoka tesóm. Viszont volt pár olyan osztálytársam aki megmaradt barátomnak, összejárunk, dumálunk, hülyülünk. Nyilván romlik a kapcsolat valamilyen szinten, de ez teljesen rajtatok múlik. :)
2013. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak barátságok amik egy életen át megmaradnak, de az is lehet, hogy újabb, jobb barátokat találsz majd. Ezt majd az idő eldönti, fölösleges előre aggódni. :)
2013. nov. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nem ha igazi barátság volt de az egyszer biztos hogy egy kicsit romlani fog a kapcsolat..
2013. nov. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!