Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit csináljak? Fontos!

Most mit csináljak? Fontos!

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki hát hogyis mondjam...eléggé hülye (kb. egy 5 éves szintjén van) meg menő, meg olyan mindent le...rok ember. Én meg egész életemben azon voltam, hogy legyek kedves meg ne hasonlítsak rá, de mégis haverok vaguk, és kezdem úgy érezmi, hogy megváltoztatott, aminek én nagyon nem örülök. Újra a régi akarok lenni nem az Ő tanítványa (ő mondja így) nem akarok bunkó lenni. Nem szeretek megbántani senkit, ezért nem akarom ezt így elmondani neki. De amúgy ezeket leszámítva jó barátom, tud rendes is lenni. Mit tegyek? Hagyjam, faképnél? Mert én erre nem lennék képes. Vagy ne mondjam el neki és holnaptól legyek rendes? Így is lehetünk barátok?

2013. nov. 19. 20:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyit, hogy ha az osztálytársaim nem szólnak, hogy: Héj, Oli, Gergő nagyon elrontott! akkor észre se veszem. A nővérem és anyum is más szemmel néz azóta mióta vele barátkozom.
2013. nov. 19. 20:18
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ha szándékosan meg akar változtatni,és nem fogad el olyannak,amilyen vagy,akkor nem is igazi barátod. Viszont ha magadtól változol meg emiatt,akkor kicsit kevesebb időt tölts vele,végülis a leírásod szerint nem legjobb barátok vagytok,csak haverok(+ azért próbálj önmagad lenni) Ne félj megmondani neki,mert azt nem csak durván lehet.Pl. mondhatod neki azt,hogy jó haverod,de nem akarsz miatta megváltozni,mert te nem olyan vagy.Ha erre berág rád,akkor tényleg nem jó barátod.
2013. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is még hozzátenném,hogy nekem is volt egy barátnőm,és szóltak a töbiek hogy mióta vele barátkozom,sokkal bunkóbb vagyok.Én nem hittem nekik,és képzeld:kb 2 hónappal később átpártolt az osztály legbunkóbb csajához,és kibeszélt engem,meg minden rosszat terjesztett az osztályban.Most a legjobb barátnőm az osztály legaranyosabb lánya,és nem is törődöm azzal,hogy piszkálnak.
2013. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!