Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van köztetek aki nem jó...

Van köztetek aki nem jó állást, pénzt szeretne, hanem egy igaz barátot?

Figyelt kérdés
Főnyereménytől többet ér az igaz barát!-tartja a népi mondás-Kialakulhat barátság felnőtt korban is,vagy inkább csak fiatalon?Van ilyen igazi jó barátotok?
2013. nov. 20. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem van, ha kell meghalnék érte, olyan, mintha a testvérem lenne, egy választott testvér.
2013. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiu vagy vagy lány ? Hol laksz ?
2013. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, majd a jóbarátom eltart, meg fizeti a rezsimet...
2013. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt :)
2013. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Első,szerencsés ember a Te barátod,mert a barátja vagy!És ő is így gondolkodik vajon?Bocs,nem akarok gonoszkodni.
2013. nov. 20. 22:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen van, én mindenképp. F/22
2013. nov. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: igen, teljesen biztos, hogy ő is így gondolja.
2013. nov. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nincs igazbarátság.Előbb vagy utóbb az egyik elárulja a másikat.Engem is elárultak 14 év "igazbarátság" után....
2013. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy látom ez a téma nem népszerű,nem sok embert foglalkoztat.Pedig érdemes ezen elgondolkodni, ebben a mai felszines világban.8-as.14 év alatt sokat változik mindenki,szerelem ,barátság elhalványul,de mégis sok közös emlék marad,amire szivesen emlékszünk.
2013. nov. 21. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!