Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek oda fog jönni?

Szerintetek oda fog jönni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm a napokban eléggé elhanyagolt egy másik (kevesebb ideje ismert) barátnője miatt. 9 éve vagyunk legjobb barátnők, és eddig kisebb vitákon kívül semmi komolyabb nem volt. De mostanában kb. oda se jön hozzám, és mindig belém köt. Én próbálok vele beszélgetni, de a beszélgetések után általában odamegy a másik barátnőjéhez. Tudom, ha megmondanám neki, mit gondolok azonnal gyerekesnek és féltékenynek nevezne, és elérné, hogy higgyek neki, mert ő az az ember, akivel nem lehet vitatkozni, mert nagyon jól állja a strapád és a végén mindig neki van igaza, mivel nem hagyja addig amíg a másik fél "fel nem adja". Nem akarom, hogy véget érjen a barátságunk. Az egyik barátnőm azt mondta, higy szerinte ha hagynám egy kicsit az erőlködést, hogy beszélgessünk ő jönne oda hozzám. Nem tudom, hogy ez rontana vagy javítana a helyzeten. Szerintetek? Mit csináljak, hogy visszaálljon a régi rend?

2013. nov. 21. 18:39
 1/1 anonim válasza:
Barátkoz másal te is hát ha egy kis szünet jótt tesz.
2013. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!