Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan fiú aki szívesen...

Van itt olyan fiú aki szívesen ismerkedne egy (nem kicsit) dagi lánnyal?

Figyelt kérdés
Annyit tudjatok hogy bem rólam van szó. Egy barátnőmnek keresek egy barátot. Ja és ő 14/L
2013. nov. 21. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem ne kerítősködj, még ha csak barát barátról is van szó. Az összehozásokból nem sokszor lesz életképes kapcsolat.
2013. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én baromira megalázónak tartanám ezt a barátnőd helyében. Szerintem ne is mondd meg neki,mert csak vérig aláznád...még ha nem is vallja be.
2013. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Pont hogy ő mondta hogy segítsek

2013. nov. 21. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:
14 évesen miért akar már fiút?
2013. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha komolyan segíteni akarsz neki, akkor menj el vele futni, segíts neki a fogyásban, mert ebben a korosztályban nem nagyon tolerálják a fiúk a "nem kicsit" dagi lányokat.Ennyi idősen még könnyebb a fogyás.Ennek kéne az elsőnek lenni,nem a pasizásnak....csalódni még ráér bőven,előbb tegye rendbe magát! 2-es voltam
2013. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!