Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom mi tegyek. Irigynek...

Nem tudom mi tegyek. Irigynek és hazudósnak tart a barátnőm. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta barátnők vagyunk, ugyanúgy alkoholisták a szüleink, ugyanott dolgozunk jó én picivel többet keresek mint ő, de ugyanazokat szeretjük, neki 2 gyereke és egy párja van nekem senkim és hasonló az öltözködésünk is ezért nem tudok eligazodni rajta amikor azzal jön, hogy irígy vagyok rá... csak az nem tom miért és mire... Sokat vitázunk az utóbbi időben és mindig a fejemhez vágja, hogy irigy vagyok rá meg hogy hazug pedig soha nem hazudtam neki max füllentettem amivel le is buktam... Ő többször hazudott nekem amikor épp haragba voltunk és elnéztem neki, mert amúgy mindenbe segítjük egymást... ma is ezeket vágta a fejemhez meghogy takarodjak az életéből pár órával később meg felhívott... Gyorsan kiszoktunk békűlni általába még aznap, de rosszúl esik amikor ilyeneket mond... Ő az aki féltékenységi jelenetet csinált amikor a főnök nem őt vitte plusz melóra mint általába, hanem engem... Plusz ma is hazudott egy melóval kapcsolatban ezt ő maga vallotta be... Kérlek segítsetek!

2013. nov. 28. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő nem a barátnőd!
2013. nov. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vursa válasza:

Nézd rafináltabban a dolgot. (az előző hozzászólót ne vedd figyelembe) Mi van akkor ha ő irigy rád, mert te egy picit többet keresel, meg nincs két gyereked és párod. Mi van akkor ha az ő szemében te vagy a "szabad karrierista" ő meg a hátrányosabb helyzetben lévő családanya, akit ugráltatnak, és ne adj isten cselédnek használnak otthon. nem biztos hogy tényleg annak használják, de attól még érezheti... Ha kivetíti a kisebbségi érzését rád, vádolhat ezzel, hogy egy kicsit lejjebb tornázza az értékedet a saját szemében, hogy közelebb érezzen magához, viszont a hazudós és irigy jelzők nem illenek bele a normáiba, ezért feszült és feszültséget gerjeszt, te pedig ráharapsz a dologra, mert lehet hogy nem vagy eléggé körültekintő, illetve foggal körömmel véded az érdemeidet és a jellemed, ami természetes dolog.

Nézd meg így is a szituációt.

2013. nov. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy sokat panaszkodik, hogy otthon is csak pakol, takarít, főz, mos, stb. állandóan... Pihenni nem tud... Legtöbbször ráhagyom amiket rám mond akkor béke van és az összeveszések után legtöbbször ő keres engem, de van hogy megelőzöm és én őt... Én csak megszeretném oldani a helyzetet, mert nem szeretek vele veszekedni... Tegnap is mondtam neki, hogy nem mondok semmit, mert nem akarok összeveszni vele és hiába próbáltam nem figyelni rá annál jobban fújta ezeket a dolgokat meg hogy takarodjak az életéből... Hiába hívott később én nem keresem majd ő ha akar keres...
2013. nov. 28. 08:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát, mert szeretem
2013. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!