Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak ha tudom hogy a...

Mit csinaljak ha tudom hogy a baratnom a hatam mogott kibeszel de nem olyan durvan csak peldaul beleegyez abba ha valaki azt mondja rolam hogy bekebzelt vagyok meg ilyenek? 13/L

Figyelt kérdés
Kiderult hogy a legjobb baratnomnek hitt lany a hatam mogott ha valaki leszid o nem ved meg csak elismeri azt hogy tenyleg igy van.

#kibeszélés #árulás #baratno.legjobb
2013. nov. 28. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó barát. Tényleg nem tudod, hogy mit csinálj???
2013. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem akarom negyon megbantani mert rajta kivul nincs mas baratnom akivel ennyire jol ereznem magam mint vele
2013. nov. 28. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy tényleg bekéPzelt vagy-e, mert ha igen, akkor egyáltalán semmi rossz nincs abban, ha elismeri, hogy hát igen, a Kata beképzelt, de én így is elfogadom őt, barátnők vagyunk. Ha viszont szerény vagy, akkor fura, ha nem mond ellent.
2013. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a bekebzeltseget csak peldanak irtam mast mondtak rolam
2013. nov. 28. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:

És akkor mi van? Kicsit gondolkodj érettebben. A barátság nem azt jelenti, hogy tökéletesnek tartod a másikat. Vagy hogy heves vitákba szállsz érte teljesen feleslegesen is. Lehet, hogy tényleg beképzelt vagy, erre nem gondoltál? Most ne várd el, hogy nekiessen, hogy "nem is igaz, véletlenül sem az" miközben ő is annak gondol. Ne a barátnődön, magadon gondolkodj el, ha nem tetszenek a jelzők, amik visszajutnak hozzád.

Ha jól elvagytok egyébként, akkor szerintem ez nem olyan hatalmas probléma. Esetleg kérdezd meg face to face, hogy mit gondol a kérdésben. Csak ne kezdj vinnyogni ha így is ugyanazt kapod vissza. :) Hát ha szemben tagad, akkor már cikibb a helyzet. De hát 13 évesek vagytok, sok csodát ne várj, még sok a hülye csaj ilyenkor, pár év múlva biztos találsz igazi barátokat is.

2013. nov. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

..ajánlom figyelmedbe ezt a videót..remélem, segít (még ha csak kicsit is) !:)

http://www.youtube.com/watch?v=BJw5cKAYOE8

2013. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!