Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A suliban megajándékozzuk...

A suliban megajándékozzuk egymást de ötletem sincs hogy mit vegyek annak akit én húztam? 12 éves fiú és szereti a matekot.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy veszek neki egy bögrét amin a pí van és jó sok számjegye ha valaki talál esetleg ilyet az jó lenne (linkeld is be légyszi)

2013. dec. 5. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
a bogre jo otlet, de szerintem az meg nem eleg. szerintem a bogrebe rakj kicsi csokikat, szaloncukrokat ilyesmiket. meg esetleg lehet egy nagyobb csoki is, ha szereti.
2013. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
mi csokit vettünk 1másnak azzal nem lehet tévedni:D
2013. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nana a csokival is lehet tévedni,én például nagyon kevés fajta csokit nem eszek meg

a bögre jó és bele kis mikulás és társai

2013. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:-D de hüle vagyok sok féle csokit nem eszek meg

előző voltam :-D

2013. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

xd


[link]

2013. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó ötlet egy bögre. Süttesd bele a nevét, vagy egy viccet :D Unokatesómnak olyan van :D Egy Garfield-idézet van rányomva!
2013. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En is a bigyoshop-osat akartam linkelni. :D
2013. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha szereti a matekot, akkor vehetnél neki egy számológépet, esetleg mellé egy csokit is kaphatna, sőt az ajándékcsomagba bele csúsztathatnál egy idézetet valamelyik, híres matematikustól. :) Remélem tudtam segíteni!
2013. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!