Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szegediekkel és környékbeliekk...

Szegediekkel és környékbeliekkel szeretnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Hallihó...


Az a helyzet, hogy már egy ideje nekem Szeged mániám van... Szeretnék oda eljutni valamikor, lehetőleg többször is. Odaköltözést nem fontolgatok még, mert még sok minden vissza van (gimi, netán egyetem, stb).


A lényeg, hogy én bemagyaráztam magamnak, hogy Szeged egy szép hely, az emberek ottan kedvesek, szépek a lányok meg piros a paprikájuk, finom a szalámijuk, kiskutya... És fingom sincs amúgy, hogy mi van Szegeden... Talán villamos, oszt lőttek a tudásomnak... De én látni akarom, és ha ezt már bemagyaráztam magamnak, akkor ez úgy lesz...


A sors fintora, hogy én Kaposvárra lettem ledobva. Igen, Leprafészekre, igen... :D Persze ezt lehet, hogy azért gondolom így, mert totál be vagyok gyöpösödve...


Tudom hogy ez nem az a "szerezzünk most életre szóló, kiváló barátságokat" oldal, de én szeretnék pár (lehetőleg minél több) szegedivel megismerkedni. DE TÉNYLEG! Ne szrjatok le, lécci :D

Ha meg netán túl sok a lány jelentkező (tuti nem, bakker), akkor... nem tudom... Az jó lenne? :D



Magamról... Hát nem tudom... Elég sokat írtam, ebből valaki csak tud formálni valamiféle képet magában rólam...

Szóval várom a válaszokat... :D


Ja, 16 éves kis tutyimutyi vagyok, ezt majdnem elfelejtettem...



#beszélgetés #ismerkedés #Szeged #barátkozás #öngyilkosradioaktívkaticabogár
2013. dec. 6. 20:40
 1/5 anonim válasza:
hahaha :D nemáá. ne gyere szegedre nagyon sok a hülye :D
2013. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát, én nem elsősorban a hülyékkel szerettem volna ismerkedni.

Különben is, hol nincs hülye? Ennyiből ölhetném meg magam, mert mindenhol ott vannak...

2013. dec. 6. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Szeged nagyon jó hely, én itt születtem, itt jártam suliba, az egyetemet is itt végeztem, itt is dolgozom. Gyönyörű, élhető város!

Gyere ide tanulni majd, szerintem nem fogod megbánni.

2013. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szegedi vagyok. Ha van kedved írj nyugodtan, megpróbálok minden kérdésedre válaszolni. :)
2013. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta öregedtem egy evet, de meg jol jonne egy kis segitseg.
2014. márc. 15. 22:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!