Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm, aki 20...

A legjobb barátnőm, aki 20 éves a napokban bevallotta, hogy a barátját igazából csak kitalálta, nem is létezik. Miért történik ez a barátnőmmel, miért talált ki egy fantáziavilágot, kamubaráttal?

Figyelt kérdés
Ami a legrosszabb az egészben az az, hogy még én is ' beszéltem' a sráccal facebookon, de ezek szerint hamis volt, és végig a barátnőmmel beszéltem fiú bőrben.
2013. dec. 7. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam ilyet 14 évesen :D Az ok szerintem ugyanaz volt, méghozzá a társadalmi nyomás, én mér ennyi idősen azt hallgattam, hogy milyen gáz, amiért még sosem volt barátom, kinevettek és gúnyoltak emiatt - akkor milyen nehéz lehet ez egy 20 évesnek?
2013. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
ez elég dedós...nekem biztos nem kéne egy 20éves agyatlan liba..nem csoda,hogy senkije sincs....
2013. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos,hogy a barátnőd az éretlensége mellett nem igazán normális.Kicsit felnőttesebb hozzáállásal talán neki is lenne valakije,de így kicsi az esélye.
2013. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!