Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne megkeresni 1 év után?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve nem beszélünk letöröltük egymást(vagyis ő engem)Jah igen és én Fiú ő Lány.

Röviden:

Jóban voltunk 4 évig körülbelül.Jókat beszélgettünk stb... Én többet éreztem iránta és ő is egy időbe de sose mertem neki elmondani.

Középiskolába mentünk én is ő is mindketten eltávolodtunk de főleg én nem tudom szerettem de nem mertem elmondani és inkább eltaszítottam.Ahogy tartja a mondás addig nem tudja az ember milye is van ameddig el nem veszíti...

Tavasszal találkoztunk már több mint egy éve akkor elmondtam neki de azt mondta ő már csak barátként gondol rám de kérdeztem tőle régen érzett-e és azt mondta igen... de már nem..

Onnantól nem beszéltünk sokat és végül letörölt...

Több mint egy éve nem beszéltem vele és nem is láttam de nem bírom elfelejteni minden nap gondolok rá...

Gondolkoztam írok neki egy levelet? Vagy hívjam fel talán azért hiányzik mert nem tudtam "elbúcsúzni tőle"

Szerintetek érdemes lenne?


18/F


2013. dec. 7. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ááá hagyd a p..csába. Ilyen érzés sokszor lesz még hogy "nem tudtam elbúcsúzni", az élet ilyen. De azzal hogy újrakezded, csak futsz egy újabb felesleges kört.
2013. dec. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menjen a piá*ba ha letörölt szó nélkül:D
2013. dec. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!