Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkozni szeretnék de hol?

Barátkozni szeretnék de hol?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 26 éves lány vagyok és barátkozni szeretnék legfőképp lányokkal vagy idősebb nőkkel mivel nincsenek barátnőim. Néha jól esne nekem is ha valakivel beszélgethetnék elmondhatnám azt ami bánt. Bennem meg lehet bízni minden téren. Ha valaki esetleg szívesen barátkozna velem az írjon nyugodtan csak komoly emberek jelentkezzenek akik tényleg komolyan is gondolják. Vagy esetleg nem tudtok valamilyen barátkozós oldalt?

2013. dec. 14. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Badoo.com

Felregisztrálsz, beírod hogy nőket keresel, és tuti lesz majd társaságod, persze sokat ki kell szórni majd.


Bár én ezt a "komolyan gondolják" dolgot sosem értettem, a barátság vagy kialakul vagy nem, nem lehet erőltetni.

2013. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ismerem a badoo oldalt de ott is csak pasik írnak állandóan de nekem meg nem kell társ
2013. dec. 14. 11:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok, de az ismerkedéshez túl hülye, biztosan nem hajtok rád, barátságokat sem tudok kötni. Volna kedved elárulni merre laksz? Privátban is jó, de ha nem írod meg az is, úgyis elég távol laksz, mint mindenki, mindig.
2013. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz. 42 vagyok, nő, és nagyon magányos.
2013. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is írhatsz :) Bár én csak 22 éves lány vagyok.

2013. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én 35 éves nő vagyok,nekem is írhatsz ha gondolod,szívesen barátkoznék.

2013. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia
2013. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak 18 vagyok, de szívesen barátkozok bárkivel. Kicsit zárkózott lány vagyok és leszbikus, de az utóbbinak szerintem semmi köze a barátkozáshoz mert egyébként ugyanolyan lány vagyok mint bárki más. Írjatok :)
2013. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is írhatsz (írhattok)!

19/N

2013. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!