Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hazug gyerekkori barát?!

Hazug gyerekkori barát?!

Figyelt kérdés

Ez a mostanra ismerős emberke hónapok óta hazugságokat terjeszt rólam,a közös barátainknak is. (Persze neki hisznek el mindent.)

Szerintetek meddig lehet ezt még eltűrni? Én türelmes ember vagyok,várom hátha észhez tér és abba hagyja. Sokan mondják szarjam le!

Sajnos nem csak rólam hazudik már,hanem másokról is,kiskora óta ismerem és már akkor elkezdődött az általános iskolában ez ,hogy hazudik folyamatosan! És sosem bukik le!!!! Ha,én nem látom hónapok óta a saját szememmel,h rólam miket mondd..Akinek ezeket írta az mutatta meg nekem!

Vajon az ilyen hazug embert egyszer utol éri a sorsa?

Vissza kapja ezt az élettől,hogy hazugságokkal akart szétszedni emberi kapcsolatokat meg minden?


2013. dec. 14. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen embert le kéne állítani mert a végén rossz vége lesz ennek. Persze előbb utóbb az élet megadja neki a büntetést csak kérdés hogy mikor.

Nekem is van egy ilyen barátom, kisgyerek korom óta ismerem szüleink is jó haverok, de az utóbbi 3-4 évben elkezdett összevissza hazudozni hihetetlen miket hord el egyesekről.

Ő régen nem volt ilyen, senki nem tudja mitől kattant be, lehet amikor a szülei elváltak és az anyjának új pasija lett lehet akkor szokott rá és valamiért jó érzés volt neki hatalmat érezhet vele és kihasználta másoknál is ha nem tetszett neki valami.

Engem 2 éve tett teljesen tönkre ezzel a viselkedéssel, akkor mindenem megvolt, barátaim, barátnőm, jó munkahelyem.

De amiket elhordott rólam az kész röhej.

Gyakorlatilag mindent tönkretett, a munkahelyemre is sűrűbben járt be mint vásárló és sorban panaszkodott rám, amiért kivágtak de nem tűnt fel a kollégáimnak hogy egyedül csak nála voltak a hibák mert máshonnan csak pozitív dolgokat hallottam és ők is hallottak vissza.

De kivágtak emiatt ami végett depresszióba estem.

Akkor ugye a barátnőmnél is bekavart hogy én félrelépek meg minden, és beavatott még egy csajt is akit valahogy rábeszélt arra hogy tálaljon ki, miközben kiderült hogy csak egy hamis profilt csinált facebookon valami Román csaj képeit rakta ki picit megszerkesztve, és holott erről az ég világon semmit sem tudtam, ügyes volt a srác. De nem csak nálam kavart be, a közös baráti körünket meg az én más baráti körömben is csúnyán bekavart dolgokat, őket csinálta ki teljesen főleg a közös haverjainkat, mindenkinek megvolt a párja, mindenkinek szépen alakult az élete, de valahogy mindenkit egymásra haragított a pletykáival.

Persze mi rájöttünk a dolgokra hogy ott valami nem kerek, de senki sem lépett.

Én akkor egyszer átmentem hozzá az anyja engedett be és láttam hogy valami disznóságot csinál mert amikor beléptem a szobájába egyből lépett ki mindenből és gyors lecsukta a laptopot is.

Érdekes egy figura volt, aztán picit leitattam és akkor elszólta magát a barom.

Komoly lelki gondjai voltak mert neki semmi se jött össze, csak erről senki sem tudott, és valahogy nem csoda hogy becsavarodott, én akkor mondtam el hogy sajnálom őt de ez a viselkedés nem megengedhető, és mondtam hogy innentől kezdve vége a nagy barátságnak.

Komolyan megkapta a magáét, mert szerencsére pár közös haverral még úgy ahogy tartottam a kapcsolatot és nekik is felvázoltam mi a helyzet, így tőlük is megkapta a magáét. Persze előbb utóbb magától is lebukott volna, de amikor szinte már semmim sem volt és valahol vissza hallottam hogy csak szórakozik így gondoltam hogy mindenképp lépni kell mert ez így nagyon nem állapot.

Szóval nem csak te vagy így vele sajnos, és nem kamuzok ezzel mert ez tényleg megtörtént, a srác eredeti célja az volt hogy mindent tönkre vágjon és utána újra felépítsen mindent hogy ő legyen a középpontban, mi nem nyomtuk el soha ő nem akart eddig az lenni és nem értem a mai napig sem miért lett ilyen. Persze már szakiskolában van, új társaságban új baráti köre van, nem tudom mi van vele mert nekem is megvan a magam problémája, és amúgy sem foglalkozok vele, de állítólag megtanult viselkedni de valahol visszahallottam egy nem túl hiteles forrásból hogy nem változott semmit ugyanúgy hazudik dolgokról, csak most más stratégia szerint, így akar összehozni embereket hogy minden jó legyen de ez akkor sem állapot mert állítólag van barátnője és neki is összevissza hazudozik hogy mekkora egy party állat volt, meg miket művelt amiknek a fele sem igaz csak mert a mi régi élményeinket mesélte el amiket mi meséltünk neki mivel ő lusta disznó volt otthon kockult a gép előtt, bár vékony mint a giliszta de talán 2-3 alkalom volt amikor kimozdult velünk. Szóval ez sem jó így de én nem avatkozok bele ő dolga majd visszakapja ezt az élettől én már nem buktatom le megint, pedig megérdemelnék a haverjai hogy tudjanak arról miket művelt velünk és velük is de tojok bele. Ő dolga majd egyszer megszívja és akkor 50 évesen is egy magányos farkas lesz, akit mindenki utálni fog.

2013. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
AZ olyanokat mindig is rüheltem,ezek mögött a mérhetetlen irigység,féltékenységi dühkitörések,negatív-pesszimista életvitel áll....kis vakarék szarkeverők!csak az a probléma,hogy az emberek többsége kimondott ilyen :/
2013. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy a hazug, és terjeszted róla, hogy hazug! Ha!

Na, de komolyan, miket hazudik? Pitiáner dolgok, vagy komoly ügyek?

2013. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát 1es egészen megdöbbentő amit leírtál
2013. dec. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!