Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csiáljak normális az is?

Mit csiáljak normális az is?

Figyelt kérdés

Van egy barátnom o 14 én pedig 16 éves lennék.Kezdetben normális volt.Most meg olyan gyerekért fut már 1éve ,akit nem is ismer és a gyereknek nem kell.

-Felnézek egy emberre ,aki már nincs koztunk és a tiszteleréte szeretnék tetkot csináltatni.(Nem most majd 17évesen.Amúgy már 2éve szeretnék).Na és ez a barátnom elkezdi ,hogy egy gyerekeség ostobaság stb... O ilyet nem csinál mert ez a szerelem felnotté tette ot. Nem írtam neki vissza facen azota nem is beszéltunk erre rá elkezdi nekem..vagyis chaten rám ír majd elkezd ilyen vagdosos képeket kuldozgetni ,hogy miket ír bele a lábába meg és hogy vagdossa (undoríto.) nem írtam enki vissza. Ma rám írt ,hogy tudom-e ,hogy mikor fog meghalni én meg vissza írom ,hogy nem erre o 2014.01.01 nem írok neki vissza erre most azt írta ,hogy mert ongyilkos lesz. Tiltottam ,de a valo életben ha meg lát valahol utcán vagy suli elkezd ezzel zaklatni. Nem torodunk vele suliban ,de nem normális ,amiket csinál aggodom érte szerintem valami baja van.Szerintetek?

Egyébként is szánalmasnak tartom ,hogy mai 14évesek ilyenek...De o normális volt idáig.



2013. dec. 14. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Részeg vagy? :D
2013. dec. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van itt baj nem kevés..

Mindenkinek vannak idióta korszakai. Majd vagy változik vagy nem.

Általában az önpusztítás meg sajnáltatás a depresszió és feltűnési viszketegség jele.

Aludj rá egyet.. Ezt úgy is csak te értheted..

2013. dec. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ismered a szüleit, szerintem szólnod kellene nekik, hogy a lányuk segítségre szorul. Ilyen helyzetben nem tudhatod, hogy mennyire komolyak a lány szándékai, de ezt a problémát mindenképpen meg kell oldani
2013. dec. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!