Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt nagyon elszurtam. Mit...

Ezt nagyon elszurtam. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

A haverommal (14/F) nagyon joban vagyunk/voltunk. Szinte testverkent szerettu egymast. O mar volt egyutt par lannyal, de en meg soha senkivel. Van egy multis jatek amin mind a ketten jatszunk es az o huga is jatszik. Tegnap a hugaval jatszottam amikor egyszer csak azt kerdezte: te! neked nem tetszik senki?

Valaszoltam hogy nem, mivel a senki nem tetszik. Erre o nagyon szomoru lett majd kesobb jott a batyja. O egesz vegig kerult, nem volt jokedve.

Attol felek o kerdezte ezt a huga felhasznalojan, vagy ott volt o is :/ nekem o nem tetszik, viszont ha jarbi szeretne velem akkor beleegyeznek. Hat az biztos hogy nem lenne atlagos kapcsolat xD csak az a baj hogy szegeny ma a suliban is inkabb a tobbi haverjaval volt, ma nekem meg nem is koszont. Szegenyt nagyon sajnalom :c nincs valami otletetek mit tehetnek?

En: 14/L



2013. dec. 17. 15:56
 1/1 anonim válasza:
Kérdezd meg, hogy mi a baja. Lehet nem ez, és ha ezt nem tudod, akkor elég kellemetlen szituáció lehet belőle. Derítsd ki! :) Ha tényleg ez a baja, akkor meg ne járj vele csak azért mert sajnálod. Maximum, hogyha te is érzel iránta valamit. Ha elég erős a barátságotok, ezt is kiállja.:)
2013. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!