Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet értelmesebb, tehetős...

Hol lehet értelmesebb, tehetősebb emberekkel közös programon részt venni és ismerkedni, egyetemen és pár napos méregdrága tanfolyamokon kívül?

Figyelt kérdés
Mintha bármerre mennék, csak az átlagos, csóró, dögunalmas, buta emberekkel találkoznék, akiknek nem lehet semmi hasznát sem venni, hogy tanulok tőle valamit, vagy akármi.
2013. dec. 22. 04:58
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem akarlak megbántani, de a kérdésedből úgy látom, hogy leginkább te vagy egy átlagos buta ember, ha a tehetősséget összekapcsolod az értelemmel :( Én leginkább olyan tehetősekkel találkoztam eddig akik nagyképű, aljas, gátlástalan alakok voltak! Viszont ismerek jónéhány nagyon szegényt, akiktől sokat tanultam.
2013. dec. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bill Gates most Washingtonban él, csengess be hozzá, biztos kidob valamit.
2013. dec. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
64%
Az intelligens és gazdag emberek nem vennének részt közös programon veled. Mert 2 perc beszélgetés után rájönnének hogy átlagos, csóró, dög unalmas ember vagy aki csak feljebb akar kerülni. 04:58 -kor inkább csak készülődj, mert elkésel a melóból és odaúton tedd azt amit mindenki más: ""ha megnyerném az 5 öst hhjjaaaajjjjhh..."" xD
2013. dec. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van összefüggés a tehetősség és a tudás között. Hiszen ahhoz megy a pénz, aki túljár a másik eszén, vagy többet, okosabban, gyorsabban, nagyobb szorgalommal dolgozik, vagy olyat tud, amire szükség van. Ha valaki meg örökölt, ellustulva bár, de ugyan úgy nála is megvannak a gének, meg a szüleitől örökölt tudás, csak nem használja.
2013. dec. 22. 06:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, az ilyen emberek nem igazán osztogatják a tanácsot.

Olyan állnak szóba a kevés szabadidejükben, akiktől haszont várhatnak.

Nekem vannak ilyen ismerőseim, mákom is volt, hazudtam is, de azért mert ők is át akartak verni.

Gátlástalannak kell lenned, ha ebben a világban akarsz érvényesülni.

Elég Gates-t megnézni, h tört fel.

2013. dec. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt az egészet (gének, stb..) ugye te se gondolod komolyan?
2013. dec. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hiszen ahhoz megy a pénz, aki túljár a másik eszén - ez eddig igaz.

vagy többet, okosabban, gyorsabban, nagyobb szorgalommal dolgozik, vagy olyat tud, amire szükség van - ez már nem.

Nem az okosoké, vagy a szorgalmasaké a kenyér.

2013. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!