Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha aggódok a barátnőmért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pár hete a legjobb barátnőm elkezdett nagyon furcsán viselkedni, ok nélkűl kiabált velem, stb aztán elszólta magát, hogy droghoz nyúlt, állítása szerint csak egyszer, mert sok problémája van és szüksége volt a drogra, de többet nem csinálja én mégis aggódok, hogy újra füvezni fog esetleg keményebb droghoz nyúl... Normális az aggodalmam szerintetek?

2013. dec. 28. 00:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális,igen.Mondd el neki,hogy tudod,hogy te nem parancsolhatsz neki,csak szimplán félted,mert szereted,hiszen a legjobb barátnőd.
2013. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, normális.. de tudod mi a legnagyobb baj? h hiába mondassz neki akármit úgyis csinálni fogja.. (tapasztalat.. :( )
2013. dec. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A legrosszabb, hogy van, hogy napokra felszívódik és semmit nem tudok róla, pedig régebben mindennap hacsak néhány szót is, de beszéltünk... Amikor beszéltem vele azt mondta többet nem nyúl droghoz, de nem tudom hihetek-e neki... Régen azt is mondta, hogy soha nem fog drogozni ahhoz képest......... :(
2013. dec. 28. 01:08
 4/12 anonim válasza:
100%
Ne okozz neki újabb problémákat azzal, hogy a drogozásán kattogsz. Inkább segíts neki és beszéld meg vele azokat a problémáit, amik miatt szerinte szüksége volt a drogra.
2013. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
igazából az tud csak használható segítséget nyújtani az ilyen esetekben aki már átesett ezeken a dolgokon és abbahagyta, vagy nem hagyta abba de megtanulta kontrollálni a mindennapi életében.
2013. dec. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Azèrt a fű nem egy sàtàni dolog nem hiàba legalizàljàk egyre több hejen,ès nincs halàlos menyisèg belőle nnem lehet tul adagolni ,kevèsbè kàrosab mint az alkohol vagy a cigi,ès nem kapu drog ezt màr rengetek felmèrès bizonyitja,az tèr àt kemènyebb drogokra akibe eleve meg van a hajlam!Rengeteg betegsèget tudnak vele gyogyitani pl a ràkot ,sok orszàgba orvosok irjàk fel betegeknek! Persze ezt is tulzàsba lehet vinni mint bàrmit,ès esse ajànlott a kiskoruaknak mert a fejlödö szervezetnek nem tesz jot!
2013. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egyetértek azokkal amit mondtál.de a helyesírásod az borzalmas :D
2013. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

De ratyi vagy! :D

Az ismerőseim kb. 80%-a füvezik, az olyan mint a cigi vagy 1-2 üveg sör.

Jó mondjuk megértem ha te is ellenzed, mert én kb benne élek az vesz körül, de soha még csak ki sem próbáltam. De ne félj, nem veszélyes és nem lesz baja!

2013. dec. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Okkal rettegek attól, hogy drogozzon... Engem kb másfél éve bedrogozott egy pasi és megerőszakolt és amikor elmondta a barátnőm, hogy droghoz nyúlt és úgy kiütötte, hogy egyszerűen nem tudott magáról és nem emlékszik semmire előjött ez a múltamból, hogy vele is megtörténhet bármi... :'(
2014. jan. 2. 00:27
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
ha már drogozni akar akkor beszéld rá hogy csak akkor csinálja amikor együtt vagytok.Úgy biztos nem erőszakolják meg.amúgy ha csak füvezik akkor nincs nagy gáz.
2014. jan. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!