Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek a fiú-lány...

Mi a véleményetek a fiú-lány barátságról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy ti hogyan gondoljátok, legtöbbször azt mondják, hogy egy idő után az egyik fél többet érez szimpla barátságnál, de szerintem nem feltétlenül.
2014. jan. 4. 02:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Akkor nem érez többet ha mindkét fél párkapcsolatban van,vagy az eggyik bünronda!
2014. jan. 4. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
szerintem igenis létezik :) saját tapasztalat 16/l
2014. jan. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Biztos létezik viszont én nem így tapasztaltam a közvetlen környezetemben. Más a haver meg az ismerős akivel nagy ritkán összefutsz pár mondatra és levan tudva , és más a barát akivel evidens , hogy több időt töltesz . Ilyenkor gyakran kialakul pl vonzalom az egyik fél ( vagy akár mindkét fél ) részéről. Sokszor kise tudódik vagy nem adja egyikük a másikuk tudtára ,mert nem akarják elrontani a barátságot mert jobb a közelében barátként mint távolban elutasítva.
2014. jan. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Létezik! Egyik jó barátom barátnőjével nagyon jó a viszonyom. Nem vonzódunk egymáshoz, nem is fogunk soha kavarni, de testvérekként szeretjük egymást. Bármit meg tudok vele beszélni. :)
2014. jan. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

John Gray Mars és Vénusz könyveiben megkülönböztet feminin és maszkulin szexust. Én azt tapasztaltam, ha egy férfinak és egy nőnek, akik barátian vonzódnak egymáshoz, szintén feminin szexusa van, akkor nagyon hosszú életű lehet a barátsága.

Nekem rengeteg volt és van.

:)

Ez úgy néz ki, hogy majdnem minden férfihoz vonzódom mentálisan, érzelmileg már jóval kevesebbhez, és testileg meg alig néhányhoz. Ha egy férfi is így működik a nőkkel szemben és megrekednek a mentális és érzelmi vonzalom szintjén, akkor van barátság.:)

2014. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
46%
Hát én nem tudom. Nálam az volt hogy a sráccal nagyon jóba lettünk mindent elmondtunk egymásnak. Én a bátyámként szeretem ő meg ugy viselkedett velem mint a húgával.:) Aztán az egyik nap valahogy közelebb kerültünk egymáshoz..most meg azt se tudjuk hogy mi ütött belénk..szóval én nem tudom hogy van e fiú lány közti barátság.:/
2014. jan. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát.. én mindig is szerettem volna egy igazi fiú barátot:)


De a környezetemben úgy tapasztalom, hogy nincs. Haverok persze lehetnek, de igazi barátság szerintem nincs. Mondjuk ebbe az is közre játszik, hogy az egyik nagyon jó barátomnak bejöttem, de nekem nem ő. Egyfolytában féltékenykedett, hisztizett. Azóta eltávolodtunk egymástól, csak köszönőviszonyba vagyunk. De a többi ismerőseim közt is azt tapasztalom, hogy nem igazán létezik ez.

2014. jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#7

Én szívesen változtatnék ezen a véleményeden :)

2014. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Nekem szinte csak lány barátaim vannak, mert érettebb vagyok az átlag korombeli fiúknál (tudom, mindenki ezt mondja, de nálam tényleg így van), és mivel a lányok korábban érnek, bennük találom meg a társaságomat. 16/F
2014. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lány barátaim vannak leginkább ,a fiúkkal nem tudok mit beszélgetni ,foci ,forma1,pia ,dugás, felesleges rivalizálás,, ezen kívül semmi nem érdekli őket ,engem meg ezek a témák nem kötnek le.
2014. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!