Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mért mondja mindig azt a...

Mért mondja mindig azt a barátom hogy idő kel és sok tūrelem tőlem ara hogy el jőjön anak az ideje amire vágyok az az egy találkozóra? Ha ő téleg barátom akar leni akor mért kel ien lasan haverkodni?

Figyelt kérdés

A gond az hogy nem igazán tudomhogy kel jó barátságot ki épiteni.

Nekem egy barátság tōbet ér bárminél.

Azt hiszem fontosabb egy szerelemnél is egy igaz barát szeretete.

Sok mindenből kifojólag adódik ez s a gond hogy nem találok mególdást.

Akiről most szó van őt a munka hejemen ismertem meg.

Nagyon jó fej s fontos számomra. Ugy meg szeretem 2 hónap alat mint ha a bátyám lene :-(

S most atol félek minden nap hogy el vesztem.

Minden jol alakult az elején hamar meg nyiltunk egymásnak s montdtuk is egymásnak hogy mi mindent fogunk csinálni kőzösen...

A gond az hogy ezekből nem let semi.

Csak facebookon akar beszélgetni s azt mondja szépen késōb alakul majd a tübi mint pl. találkozás.

Ugy érzem le akar rázni de viszont ezt sem mondhatom mert keresi a társaságom.

Mondot ojanokat egy időben hogy nyomulós vagyok mert mindig fel hozom azt hogy mikor szeretne találkozni velem. De egy jó barátsághoz szerintem kel a két embernek találkozni is....

Segitségetekre nagyon számitok!

Ha tudtok valamit eről akor kérlek titeket hogy írjatok. küszōnōm előre is mindenkinek.



2014. jan. 8. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az általános iskola felső tagozatáig eljutsz, majd biztosan lesznek barátaid.
2014. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg túl nyomulós vagy neki. Nekem is furának tűnik két hónap után olyat mondani egy másik férfira, hogy fontosabb a szerelemnél, mintha a bátyám lenne, stb. Nagyon beleélted magad ebbe.

Lehet, hogy neki nincs igénye a találkozásra, mert elég annyi, amit a munkahelyen találkoztok. Vegyél kicsit vissza magadból, hogy ne úgy érezze, hogy zaklatod. És ha akar találkozni munkán kívül is, akkor úgy is fogja mondani, nem kell erőltetni. Addig is barátkozz másokkal is, ne csak vele. Lehet, hogy lesz más, akivel jobban megértitek egymást és tudtok közös programokat csinálni.

2014. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen két ember kell a barátsághoz, pont ezért ezt az egészet nem te fogod eldönteni.
2014. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy írtatok. Eben azt hiszem igazatok van.

Találkozni akar ezt már sokszor mondta csak én nagyon erőltetem a dolgokat.

És hogyan tudnám rendbe hozni?

Va is azt hogy ne féljen tőlem?

2014. jan. 8. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!