Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jó ötlet-e iskolát váltanom?

Jó ötlet-e iskolát váltanom?

Figyelt kérdés

2.-os gimnazista vagyok egy vidéki kisvárosban. Eleinte voltak az osztályból barátaim,de mostanában nem állnak velem szóba. Nem Érzem jól magam velük. A közös programokból is kiszorítanak.Levegőnek néznek. És bármit mondok csak röhögnek rajtam. Kibeszélnek. Pedig nem csináltam semmit amivel megbántottam volna őket. Nem bántanék meg senkit szándékosan. Jó lehet hogy nincs nike cipőm vagy converse táskám és nem ugorhatok át pestre ha olyan kedvem van.. Másrészről viszont nem akarom őket elhagyni már csak 2 évem lenne hátra. Ráadásul egy teljesen más közegben lenni is fura lenne.

Segítsetek kérlek mit tegyek.



2014. jan. 9. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Csacsiság lenne már két évre elmenni. Nem is értem ezt a konzerv táska, cipő, meg egyéb ilyen divatot. Ott van még a CD, Super, NincsS, stb. komolyan mondom nem értem
2014. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, te döntsd el, kibírod-e. Feltétlenül szükségesnek érzed-e. Amúgy meg ha nem ,akkor csak macera. Amúgy ötletnek jó. Ja és nekem is volt olyan mate-em ,aki 11.-ben jött hozzánk, és simán beilleszkedett. Én nemtom, te tudod, annyira rossz-e, hogy iskolát válts. Bár, írok valamit priviben is^^
2014. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Figyelj. Ha jól érzed magad ott, akkor maradj, ha nem, menj. Lehet, hogy csak két év, de azt minek nyüglődnéd végig?
2014. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!! :D
2014. jan. 14. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!