Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez csak szerintem volt nagyon...

Ez csak szerintem volt nagyon szánalmas? Egyáltalán nem vicces, pedig a barátnőm annak tartja.

Figyelt kérdés

Rám ír, hogy csalódtam benned, mert rám írtak, hogy neked tényleg xy a szerelmed? mert x (én) ezt mondta.

Nagyon megijedtem, hogy mi??? Ki mondott ilyet? Ő meg húzta az agyam még... és aztán elkezdi: hahahaha én: vicces volt. ő: tudom.xd csak unatkozott és gondoltam, beszivatlak.

Na nekem itt lett elegem. Lehet, hogy én dramatizálom túl, de azért ha unatkozik, nem ilyen idiótaságot kéne tennie. Undorító... nem értem, hogy tehet valaki ilyet


2014. jan. 16. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg borzasztó. De ha azt szeretnéd, hogy értsük is, fuss neki még egyszer, kérlek. Leköteleznél.
2014. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elnézést.

Szóval.

Rám írt a legjobb barátnőm, hogy: azt hittem bízhatok benned. Én: Mi van? Ő: ja semmi, csak rám írtak, hogy te tényleg XY-ba voltál szerelmes, mert a legjobb barátnőd (vagyis én) azt mondta. Én: Nem mondtam el senkinek. Ő még izélt nekem, hogy azért ezt nem gondolta volna, aztán ír egy sor hahahahahahahahahaha-t, hogy csak viccelt. Én írtam neki, hogy nagyon vicces vagy. írta: csak unatkozott, és meg akart szívatni.

Érdekes élete van, ha ez neki vicces. Már elegem van, aztán pampog, hogy nem értem a viccet, meg hogy ne haragudjak... -.-

2014. jan. 16. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Az alapján, amit ebből felfogtam, csak azt tudom mondani, ennél nagyobb problémád sose adódjon, mert különben rövid időn belül minden idegedet felőrlöd.

Komolyan, ha ezen így felhúzod magad, akkor hogyan fogsz reagálni egy valódi problémára?

2014. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát elég szemét barátnőd van.
2014. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nektek hogy esne, ha a legjobb barátnőtök """viccből"" megvádolna azzal, hogy elárultad őt.

Én értem a viccet, de ez nem az.

2014. jan. 16. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2014. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi igen?
2014. jan. 16. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!