Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom mit csináljak?

Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Két legjobb fiúbarátom van. Az egyikük nemrég bevallotta, hogy már egy ideje tetszem neki, mindezt azután, hogy én elmondtam neki, hogy nekem tetszik az egyik osztálytársunk. Szerencsére megtudtam vele beszélni, és azt mondta, hogy mivel nekem más tetszik, tiszteletben tartja, és ezért továbbra is úgy fog velem viselkedni mint egy baráttal. Eleinte nem is volt gond, csak most rányomult egy csaj, aki azt hiszi, hogy tetszik neki, és a barátnőm az egyik legjobb barátnőm szerint féltékeny vagyok.. hát már én is kezdem azt hinni.. de mit csináljak, mert nem hiszem, hogy tetszene, mégis picit féltékeny vagyok.. mit csináljak, mert járni nem akarok senkivel..

2014. jan. 17. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ha tényleg az egyik legjobb barátod, akkor kérdezd meg tőle, hogy bejön e neki az a csaj. ezt tedd viccelődve, mert akkor nem lesz kínos. szerintem te tényleg féltékeny vagy. ha neked más tetszik, akkor tedd fel magadnak a kérdést, hogy kinek mondanád azt, hogy "hiányozni fogsz" , és kinek azt, hogy "kérlek ne menj el"... és ha rádöbbensz, hogy a legjobb fiúbarátod többet jelent neked, akkor sem muszáj vele járnod, nyugi. tisztázod vele, hogy tetszik neked, és elmondod neki azt is, hogy egy kapcsolattal nem akarod tönkretenni a barátságotokat. de ezen szerintem gondolkodjatok a legjobb barátnőddel is, biztos kitaláltok valamit. :) nyugodj meg, biztos vagyok benne, hogy minden helyre jön. az a csaj nyomul egy kicsit a srácra, de ha a srác igazat mondott és bejössz neki, akkor nem fog hirtelen "átszállni a másik autóba"! és a ha féltékeny vagy? elmondok egy titkot!minden barátságnak szerelem a vége :) (ha van elgépelés, akkor bocsi, és ha helyesírás akkor azért is bocsi :D) 12 éves fejjel ilyen tanácsot tudok csak adni ennyi infóból :) fel a fejjel :)
2014. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Figyelj!! Az az első hiba h fiúbarát:DD ez kb jó 9-10 éves korig..a felett pedig ez szépen lassan szerelem lesz..már akinél, nagyon ritka mikor nem..Na szerintem most az van , hogy tényleg féltékeny vagy..de NEM AZÉRT mert te szerelmes vagy..hanem mert ő a te 'barátod' . .. vagyis hülyéskedtek, sokat beszélgettek, együtt vagytok , és ha van egy csaj aki ugye rámászik , az zavarhat úgy mélyen a tudatod alatt h : ez meg mi a faszt csinál , menjen már arrébb, ez az ÉN barátom , másé nem lehet:D de ez elég durva meg fogalmazás..de te ugye nem akarsz snekivel járni, a fiú barátoddal meg főleg nem.. vagy kitudja :DD egy szó mint 100 ...baráti féltékenység van itt a dologban, mert hozzá vagy szokva h ő veled hülyül meg minden , most meg ez a csaj itt van és rámászik stb..zavar téged , perzse h zavar :DD itt viszont az a kérdés h majd egy idő után te nem.e leszel szerelmes belé..vagy nem.e akarsz majd tőle valamit..mert ha igen a szerelem után a barátságotok elszáll...szóval tartsátok a barátságot meg , nem jó ötlet ha jártok..a barátságok örökre szólnak, felnőtt korodban jól jön majd ez , hidd el:DD
2014. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszia a válaszokat! :) Am a barátnőm is arra gondolt, hogy lehet emiatt vagyok féltékeny, mert a barátom, de nem hiszem, hogy a jövőben lehetne is valami, mert nem tudok rá úgy tekinteni..
2014. jan. 19. 14:44
 4/4 A kérdező kommentje:
És már megkérdeztem, és azt mondta, hogy már ő is észrevette, h tetszik annak a csajnak, de ez nem változtat semmin..
2014. jan. 19. 14:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!