Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet csinálni egy ilyen...

Mit lehet csinálni egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Konkrétan isteníti magát, minden mondata, kijelentése arról szól, hogy ő milyen csodálatosan tökéletes. Az "...én egy tálentum vagyok.." mondatot és a hasonlóan magát dicsőítő kijelentéseket szinte kötőszóként használja. Meg van róla győződve, hogy a tanárok csak miatta járnak hozzánk szívesen órára. Szerinte neki nincs rossz tulajdonsága, őt mindenki szereti.

Ő nagyon jól tanul, több hangszeren játszik, énekel. Én nem értek a zenéhez, a tanulást illetően pedig inkább négyes tanuló vagyok, de ettől még nem tartom magam teljesen hülyének. Az ő szemében viszont az vagyok. Szinte már cikinek tart engem mert "én nem vagyok olyan jó képességű mint ő". Nekem nagyon rosszul esik a viselkedése. Nagyon lekezelően bánik velem, sérteget és mint már említettem egyre inkább szégyelli a társaságomat. Velem nem akar találkozni, beszélgetni is ritkán szoktunk. Mellette nem tudok olyat tenni, ami valakinek tetszhet, amiért bárki megdicsérne, én nem lehetek jó semmiben. Ő mindenkit első pillanatban megnyer a megjátszott jókislányos mosolyával, bájával, kedvességével. Igazából viszont káromkodik és mutogatja magát a fiúknak. Ezektől függetlenül, viszont vannak ritka pillanatai mikor tényleg jófej és lehet vele normálisan beszélgetni. Régóta ismerem és nem volt ilyen, az utóbbi két évben vált ilyenné. Abban reménykedem, hogy valahogy "vissza lehetne változtatni". Tulajdonképpen ő az egyetlen barátom az osztályban, mással nem tudok rendesen bezélgetni. Sajnos mostanában vele se....



2014. jan. 18. 12:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy féltékenységnek is tűnhet, de nem az. Én még mindig meg is dicsértem, büszke voltam rá, ha valamiben jól teljesített. Szívesen segítettem neki bármiben, de már elegem lett belőle. Borzasztó, hogy miket enged meg magának. Általános iskolában az anyja is tanár volt, így ő volt mindenki kis kedvence, ötösnél rosszabb jegyet ritkán kapott. Most a gimnáziumban vannak rosszabb jegyei is vannak mert ide már nem ér el az anyja keze. Viszont ő megoldja...a négyes témazárója helyett ötöst kapott mert a tanár elszámolta a pontokat valaki másnál és megadta neki a jobb jegyet, erre ő elkezdett hisztizni, hogy ő is ötöst akar...megkapta. Csak mosolog egyet és minden meg van oldva.
2014. jan. 18. 12:25
 2/6 A kérdező kommentje:

*mosolyog

és csak egy "vannak" a kettő helyett

Bocsi!

2014. jan. 18. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Elkerulni, mi mast? Miert akarsz vele logni, ha ugy erzed, h elnyom?

Ha meg nem akarsz vele logni, nem kellett volna ez a litania, csak ignorald.

2014. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megoldás elkerülöd és nem barátkozol vele. Megváltozni úgy sem fog, a kérdés az hogy te meddig akarod szívatni magad.
2014. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak azért ne fuss utána, mert nincs más.. Én úgy vagyok vele, hogy inkább ne legyen egy barátom sem, mint, hogy olyanokkal legyek körülvéve, akikkel nem érzem jól magam. Amúgy meg nem értem, hogy ezt a nyalizóst strébert hogy, hogy nem utálta még ki az osztály..
2014. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen embert az árvízvédelemkor remekül lehet használni. Leverni cölöpnek...
2014. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!