Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet huszonévesen is barátnők...

Lehet huszonévesen is barátnőket találni vagy ez már lehetetlen küldetés?

Figyelt kérdés
Sajnos az akit eddig legjobb barátnőmnek tartottam, kiderült, hgy mégsem az. Fájdalmas volt az elvesztése. Most vagyok 22. Lehet esetleg még ebben a korban normális barástágokat kötni?
2014. jan. 20. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, huszonéves koromra már elég kevés barátom maradt. Elég félelmetes helyzet ez, mert gimiben, vagy általánosban sokkal könnyebb barátokat találni, mint így, felnőtt korban...
2014. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, én 21 évesen jöttem rá, hogy a legjobb barátnőmmel már nem vagyunk annyira egy hullámhosszon, most 23 vagyok és azóta elég jó barátságaim alakultak ki és még mindig folyamatosan barátkozom, akivel csak lehet és annak ellenére, hogy nagyon megválogatom a barátnőim így is sokukkal nagyon jóban lettünk. Igaz, a legjobb barátnőmet kisgyerekkorom óta ismertem és a sok közös emlék miatt olyan szoros kötelék volt köztünk, hogy azt hittem, azt a barátságot nem pótolja semmi, de már rájöttem, hogy a sok közös gyerekkori élmény ugyan sokat jelent, de ez nem minden, messze nem elég egy szoros barátsághoz. Ennyi idősen is meg lehet ismerni olyan embereket, akikkel fontosak leszünk egymásnak és jól kijövünk.
2014. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet,ameddig élsz.Sőt továbbra is!
2014. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok és most találtam meg a legjobb barátnőmet :)

Nem lehetetlen sosem:)

2014. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hol lehet ismerkedni? Nektek hol sikerült? :)
2014. jan. 21. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!