Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki lenne a levelezőtársam?

Valaki lenne a levelezőtársam?

Figyelt kérdés

Lécci, korombeliek jelentkezzetek. Vannak fiú, lány barátaim egyaránt, szóval a nem lényegtelen. Igazából mindig is szerettem volna kipróbálni ilyesmit, de csak úgy, hogy nem szakad meg pár nap/hét után.


19/L


2014. jan. 21. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szívesen levelezek veled akár itt akár email formájában ha szeretnéd, picikét idősebb vagyok nálad, jó nem annyira 21 éves vagyok fiú.

Én már leveleztem már itt az oldalon is de végül facebook chat lett a vége, de szívesen levelezek veled, ha tényleg ezt szeretnéd.

Én nem szakítom meg olyan hamar, sőt akár több hónapig, vagy évekig is levelezhetünk, nem ígérem hogy napi szinten óránként írok,de igyekszem minél előbb vissza írni.

Remélem benne vagy :)

2014. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 piriiiiii ***** válasza:
Úgy vagyok én is ezzel, mint az előző, annyi az eltérés, hogy csak 17 éve élek, és lány a nemem.
2014. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!