Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmentem kollégiumba 9-ben,...

Elmentem kollégiumba 9-ben, es itthon már nincs komolyabb barátságom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval.. 10-es vagyok, kollégista.

Általánosban gyenge osztályom volt, nem voltak jó kapcsolatok. Én a fiúkkal voltam, meg néhány lánnyal, ez 3 'klikk' volt, és egyikben sem voltam benne erősen ( volt több is, de azokban nagyon gyökerek voltak :D)

A fiúkkal eljártam bulizni, nagyon jóban voltunk, koleszba kerülésem után még kerestük egymást egy darabig, de nekem sokat kellett tanulnom, nagy volt a lemaradás, nem volt időm, és megszakadt a kapcsolat. Nagyon hiányoznak ők is, meg hogy nem járok el bulizni (nincs kivel, csak egy lánnyal akivel egy koleszba vagyunk, egy városban lakunk).

Bocsi, nem tudtam jobban megfogalmazni :D

Írjak rájuk? Néha néha beszélünk, mondjam hogy menjünk el valahova?



2014. jan. 25. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes dolog, ha az általános iskolai barátságok megszakadnak. Próbálj meg onnan barátokat szerezni ahol most vagy :)
2014. jan. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ott rengeteg barátom van, suliba, koliba, de szeretnék itthon is eljárni ide oda, közösségi életet élni :)

mert hétvégente meg szünetekben csak itthon vagyok és szerencsére nem a koleszban :D

2014. jan. 26. 08:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Netán elárulnád, hogy lány vagy fiú vagy?? :(
2014. jan. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
làny :D
2014. jan. 26. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!