Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? (lent)

Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

Hosszú történet lessz..de lécci olvassátok el..Köszii:)


Kb.Nyár közepén a neten egy játékban megismertem egy fiut akibe aztán bele szerettem..de ezt nem mondtam el neki stb..És közben volt több barátja stb..És tetszett neki az egyik lány barátja,aki az én barátnőm is volt..És ő nem nagyon merte el mondani neki stb.És a végén úgy jött ki hogy én hoztam össze öket..De nem tudom miért..:s Nagyon jó barátok voltunk a fiuval..Utána a lány megcsalta őt..És ott akarta hagyni a játékot stb..De..akkor nem tudtunk volna beszélni többet stb.És a legjobb barátőm (reálba) ő is játszott azzal a játékkal.El mondta eki hogy szeretm őt stb. És hát végül igy nem hagyta ott a játékot.Összejöttünk..Jártuk 2 hetet, de aztá szakítottuk..De é még mindig szerettem /szeretem..ez kb. szeptemberben volt..Utána egyre kezdtünk távolodni egymástól..már nem nagyon beszélgettünk stb.Ő eközben folyton "csajozott" a neten stb..És nem tudom miért..de nem tudtam elfelejteni a legjobb barátnőmnek persze elmondtam mindig mindent.De..kb..október-november körül a BFF-em azaz a legjobb barátnőm meg ő nagyon joban lettek stb. Kb. minden nap beszélgettek én meg 1 hónapban talám 1x ha beszéltem vele..Jó barátok lettek..És..hát ez nekem kicsit rosszul esett mert a barátnőm mindig arról mesélt hogy milyen jol el vannak stb.Facebookon is beszélgettek kb. minden nap. Egyszer éjjel december körül beszélgettem a neten a barátnőmmel a fiurol meg minden..és ő "véletlen" elmondta a fiunak hogy még mindig szeretem de neki már volt barátnője..utánam már több is.Most is volt.Mert nála kb.ugy volt hogy pl. Pénteken járt a Rékával..Szombaton meg a Zsófi-val..persze nem mindig..Mert voltam 1 hónapos kapcsijai is.Akkor miután elmondta neki a barátnőm egyre többet beszéltünk pár napig.És megbeszéltük.Azt mondta hogy még ő is szeret..de a távolság miatt nem megy.Persze a barátnőjénél meg nem számít a távolság..na m1..Utána megint nem beszéltünk nagyon. hetente talán 2x :) Aztán a barátnőmmel rengetegett beszélgetett...szinte mindig.És..Rájött hogy megcsalja a barátnője őt..És olyanokat irt a legjobb barátnőmnek pl:"Ha te nem lennél már én sem lennék itt.." De...ilyeneket régebben nekem irt..amikor "szeretett".És rájöttem hogy bejön neki a legjobb barátnőm meg minden..Nagyon jó barátok..mint mi voltunk régen..De most mind2 nek van barátja/barátnője..De..félek hogy össze jönnek..:s És..Az eléggé fájna..Egyre többet veszekszek emiatt a barátnőmmel..De..nem merem elmondani neki hogy még szeretem az exem mert..szerintem neki is bejön..Mit tegyek?..Már nem birom...:/ Lehet hogy ez egy netes hülyeség stb..De én akkoris beleszerettem..és nem tudom elfelejteni..>< Ez az egész már nyár ota van..azaz fél éve.Ő meg amultkor aztmondta hogy csak 3 hónapja ismer..stb..-.-



2014. jan. 25. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezek a mondatalkotások borzalmasok. Teljes káosz van, és feltönően sok a stb. A kérdésre válaszolva: Nem tudok rá nagyon válaszolni de megpróbálok. Az írásból az jött le, hogy szakítottatok, és neki volt több nője. Tehát túl lépett. Lépj te is túl.
2014. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 B25 válasza:

Ezek a ,,netes" ismerkedések... sose sülnek el jól. És honnan tudod hogy szerelmes vagy belé ha csak interneten keresztül beszéltek, élőben pedig soha. Nem értem az embereket. Hogy lehet egyáltalán így ismerkedni. Na térjünk vissza kérdésedhez..

Gondolom még elég fiatal vagy hogy erre gondolod hogy szerelem, És milyen barátság ez ha nem mondod el őszintén mit gondolsz. Honnan tudja hogy rosszul esik neked ha összejön a sráccal ha te nem mondod neki. Szerintem felejtsd el a srácot. Csak szórakozik mindkettőtökkel. Lépj túl rajta, jobbat érdemelsz.

2014. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!