Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lenne kettő kérdésem?

Lenne kettő kérdésem?

Figyelt kérdés

1, Nektek mi a tapasztalatotok reál és mi a tapasztalatotok humán beállítottságú emberekkel?

2, Nektek mi a véleményetek berényi miklós-ról?


Tudom nagyon nem fér össze a kettő kérdés csak haverommal mind a kettő kérdésre nagyon kíváncsiak vagyunk.


2014. febr. 1. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyik fajta rengeteget olvas, a másik fajta logikusan gondolkodik. Te egyiket sem tetted!

Így "berényi miklós" és "nemecsek ernő" együtt bujdokoltak el megaláztatásukban...

2014. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De milyen tapasztalataitok vannak róluk? Melyik a kedvesebb mondanátok ilyeneket?
2014. febr. 1. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:

A real beallitottsaguak altalaban a logika felol kozelitenek meg mindent. Pl. Elgondolkodnak azon, hogy amit valaki tett, a z logikus-e vagy sem... Igy most nem tudnam megmondani, hogy melyik beallitottsagu a kedvesebb, szimpatikusabb.

De ezt nem lehet szerintem elkuloniteni annyira az embereknel... Mi van, ha valakit ugyanugy erdekel a tortenelem is mint a fizika? Akkor o milyen beallitottsagu?

2014. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kevés ember stabilan humán vagy reál beállítottságú, szóval a kérdés már eleve ferde. Engem hova tennél? Érzékeny vagyok és logikusan gondolkodom. Imádom a matekot, a kémiát, a pszichológiát és az irodalmat.

Ja, de egyébként többnyire kedvesnek tartanak. xD


Fogalmam sincs, ki az a Berényi Miklós, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy jobb, ha egyáltalán nem is érdekel.

2014. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!