Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szívesen beszélgetnék, barátko...

Szívesen beszélgetnék, barátkoznék, ismerkednék. Van kedved?

Figyelt kérdés
Eléggé magányos lelkű, 17 éves fiú vagyok. Nincsenek barátaim, társaságom. Aminek az oka lehet, hogy elég érzelmes vagyok és nehezen beszélgetek ,,csak úgy", ha nincs konkrét téma. Ha valakinek van kedve(személyiségem miatt lányokra gondoltam, de persze bárkinek örülök) beszélgetni bármiről, vagy csak magányos én szívesen beszélgetek, meghallgatlak.

2014. febr. 6. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudom, milyen érzés érzelmesnek lenni, s megbántódni olyan dolgokon, melyeken a többi ember gondtalanul átsuhan. S tudom milyen érzés egyedül maradni egy világban, ahol azt látod, hogy nincs számodra jövő. De hidd el, mindig fel lehet állni, mert önmagadra mindig számíthatsz!


Ha van kedved ismerkedni velem, írj magadról valamit, amit fontosnak tartasz - privát üzenetben.


21/f

2014. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha gondolod írj:) 15/l
2014. febr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írj! :)
2017. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!