Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baj ha nem tudok barátkozni?...

Baj ha nem tudok barátkozni? 22. N

Figyelt kérdés
Eddig nagyon jól tudtam nyitni mások felé,és volt egy barátnőm aki szinte a testvérem volt.De miután megtudtam hogy megpróbálta elcsábitani a férjemet véget vetettem a barátságunknak.Nagxot csalódtam benne.Sosem gondoltam volna ezt róla.Hiszen már 3 gyereke van.Azóta képtelen vagyok nyitni bárki felé.Mit kellene tennem.?
2014. febr. 11. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán egy idő után(nem tudom mennyi idő,hetek, hónapok)amikor lecsendesül benned a fájdalom.Már majd újból menni fog a barátkozás,addíg gyere erre a fórumra és itt "barátkozz"(itt senki nem csábítja el a férjed)
2014. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem minden ember ilyen, mint a barátnőd, ezt kell észben tartanod. Ha ezt tette, soha nem volt a barátod.
2014. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!