Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem értem! Létezik ilyen férfi?

Nem értem! Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő.


Kérem mellőzni a rosszindulatú kommenteket!


Van egy Férfi, nálam 20 évvel idősebb, családja van, hosszú évek óta házasságban él.

Itt vagyok Én, aki (most már) szintén házas és már gyerekünk is van a Férjemmel. Ez a Férfi az ország ellentétes oldalán él mint ahol Én.

Soha semmi nem volt közöttünk, csak 1x találkoztunk amikor erre járt, de akkor is a feleségével volt.(bejöttek oda ahol dolgozom)

2-3 hetente beszélünk, tartjuk a kapcsolatot, tudok róla mindent és ez fordítva is így van.

Nemrég volt a kerek születésnapom amire mindenképpen ajándékot akart nekem küldeni a barátságunk "jeléül", a barátságomért "hálául". Azt hittem küld valami apróságot. De konkrétan küldött egy 60e ft értékű ajándékot Nekem. Amit egyrészt nem akarok elfogadni, másrészt bánt, hogy ilyenekre költ. Az volt a válasza, hogy annyi mindent kapott tőlem mint barát az évek alatt, mellette álltam stb. hogy ez a minimum amit a távolból adhat nekem.


Egyrészt hihetetlen, hogy léteznek ilyen férfiak, másrészt tudom ,hogy ezt tényleg csak a barátságomért kaptam, és hihetetlen hogy valakinek ez "ennyit ér".


Ti hogy reagálnátok le?


2014. febr. 11. 20:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
Lehuznam a sliccet és kidobnam a cs.csoket.
2014. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
De jo lenne, ha a csajom elajulna a 60 ezres ajandektol, de neha a 600 ezres is keves neki :P
2014. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Tudod attól függ, mennyi pénze van, neki lehet, hogy ez "apróság"
2014. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Azt lehet tudni, hogy DUBÁJI a férfi?
2014. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az ország másik fele nem DUBÁJ sajnos :D
2014. febr. 11. 20:43
 6/13 A kérdező kommentje:
Mivel kb. 300 km-re lakik tőlem ezért nehéz csöcsöket kidobni!
2014. febr. 11. 20:45
 7/13 anonim ***** válasza:

Ilyen előfordulhat, hogy ha jól áll anyagilag. Barátaimat én is néha megajándékozom valamivel. Ha jól állnék, akkor nagyobb ajándékokat is kapnának.


Nem biztos, hogy van benne mögöttes szándék...

2014. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ismerem, nem feltételezek mögöttes szándékot, hiszen nem is lehetne, családunk van.

Csak bármennyire is ismerem, hihetetlen meglepetés volt, nagyon ledöbbentem!

2014. febr. 11. 20:49
 9/13 anonim válasza:
Akkor küldj magadról szexi fotókat.
2014. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Örülj neki,mert az ilyen tényleg BARÁT!
2014. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!