Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Véletlenul meghallottam, hogy...

Véletlenul meghallottam, hogy az egyik barátnom kibeszél engem. Nem tudok ezen tovabb lépni, mit javasoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jó, annyira nem volt véletlen, ebben hibás vagyok én is. A barátjával beszélgetett, én pedig véletlenul meghallottam a nevemet. Kiváncsi voltam miért emlegetnek, így tovább maradtam hallgatózni. (tudom, ezt nem szabadott volna)

Meglehetosen csúnyákat mondott rólam, amiket a szemembe nem mondott meg. Szólni nem szeretnék róla, kerulni pedig nem tudom, egyutt lakunk.

Annyira nem vagyunk jóban, tehát nem egy komoly, nagy barátságról van szó, csak az egyuttélés, így nehéz lesz. Én alapvetoen megbocsátó vagyok, és nagyon igyekszem, de nem tudok ezen túllépni.


2014. febr. 16. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne is lépj tovább rajta. Felejts el mint barátot!
2014. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!