Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékenységből csinálta?

Féltékenységből csinálta?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm fura dolgokat csinál, eddig is "gyanakodtam" de egyre több olyan dolog jut eszembe ami megtörtént és úgy érzem, hazudik. Szóval, tetszik nekem egy srác, aki korábban neki is tetszett (nem rég tudom h neki is tetszett ) de a srácnak én tetszettem, és történt olyan h nagyon bámult a srác, és mondtam h idegesít ( nem tudom miért.. nagyon feltűnő volt talán azért. ) És ő meg se szó, se beszéd elrángatott onnan, és amikor csak a pasi a közelbe volt ( elég sokszor) elrángatott a közeléből. Ez valamelyik nap jutott eszembe, és egyből erre gondoltam, mondtam is neki, és azt mondta ő is féltékenységre gondolna. De ő tagadja, hogy az miatt lett volna, de megmagyarázni nem tudja, mi okból tette. Meg úgy néz rá, mintha szeretné, szóval csillog a szeme, stb.. Ti mit gondoltok? Tényleg érdeklődik iránta? Vagy csak beképzelem? Sok jel mutat erre.. :(
2014. febr. 16. 15:40
 1/2 anonim válasza:
Igen, oda van a srácért. Lehet még magának sem vallja be, de a jelek valóban erről árulkodnak. Ha nem beszélitek meg őszintén a dolgokat, akkor az nagy problémákat okozhat még köztetek a későbbiekben. Nem túl szerencsés ugyanazt a srácot kinézni magatoknak. Ezek után valószínűleg összeveszés vagy sértődősködés lenne ha valamelyikőtök összejönne a fiúval. 26/L
2014. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én próbáltam megbeszélni vele, idő közben komolyabbak lettek köztünk a dolgok a sráccal, én beleszerettem, őt ez nem zavarja, legalább is azt állítja. Azt mondja nem érdekli, de én láttam hogy néz rá.
2014. febr. 16. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!