Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Légyszíves mondtok ötleteket...

Légyszíves mondtok ötleteket nekem, hogy mit csináljak? (Ja és nem tudom melyik kategóriába rajtam a kérdést, szóval ebbe tettem. )

Figyelt kérdés

Összevesztem azzal a barátommal, akivel most lesz a 6. év, hogy barátok vagyunk(ő fiú, én lány).Azon vesztünk össze, hogy kérdezett tőlem folyamatosan valamiről(tudni kell rólam, hogy őszinte vagyok) én meg mindenre válaszoltam ŐSZINTÉN és hát eléggé besértődött azt írta, hogy hagyjál már.. és azóta nem beszéltünk(péntek). És folyamatosan rá gondolok(NEM vagyok belé szerelmes), mit tegyek, hogy kibéküljünk?? Nem szeretnék bocsánatot kérni tőle, mert nem csináltam semmit..csak válaszoltam a kérdéseire. Ja, és előtte direkt mondtam is neki, hogy ne kérdezzen tőlem, mert nem akarom megbántani(azzal, hogy olyat mondok neki ami nem tetszik), hazudni meg végképp nem akartam.És hát... hiányzik a barátságunk, mint már mondtam folyamatosan rágondolok, valamikor könnyezek is..Pls segítsetek mit csináljak!!


BOCSI A HELYESÍRÁSÉRT + FOGALMAZÁSÉRT , nem vagyok jó fogalmazásból és telefonról vagyok..

12/L


2014. febr. 16. 18:20
 1/9 anonim válasza:
Beszéljétek meg.
2014. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*rakjam a kérdést, szóval ebbe tettem.
2014. febr. 16. 18:23
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem merek ráírni..:/
2014. febr. 16. 18:23
 4/9 anonim válasza:
Irj neki egy levelet, vagy irj neki Facebookon. Gépen keresztül nem tud megenni. :) Sok sikert!
2014. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Majd veszek bátorságot és ráírok.xd:d
2014. febr. 16. 18:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Más típusú emberek vagytok. Én is olyan vagyok kb. min te, csak felnőtt verzióban. Én a te korodban valahogy elvesztettem az ilyen barátaimat, leépítettem őket, mivel nem nagyon tudtam kezelni a helyzetet, (és nem ismertem hasonló személyiségű embert, akitől tanácsot kérhettem volna) hogy minden apróságon megsértődnek, és azt várják, hogy ne legyek őszinte, ne önmagam legyek.

Most felnőtt fejjel azt tudnám tanácsolni, hogy mivel ennyire mások vagytok (és ez a pubertással majd csak erősödik), ne számíts hosszú vagy legalábbis tartalmas barátságra. El kell döntened, hogy vagy ráírsz, megbeszélitek, és innentől kezdve csak csevegni fogtok, együtt kosaraztok pl., tehát haveri szinten marad a kapcsolatotok, jól ellesztek egymással, vagy megbeszélitek a mostani konfliktust, marad minden a régiben, de akkor vagy neked kell változtatnod a személyiségeden (amit abszolúte ellenzek), vagy neki (amit szintén). Az ideális az lenne, hogy tudjatok kompromisszumot kötni, de a ti korotokban ez nem valószínű, hogy sikerülni fog. (nem lenézésből írom, voltam ennyi idős, plusz pszichológiát, gyermekpszichológiát tanulok:)

Nehéz lesz, de ezt a döntést csak te tudod meghozni, és remélem, hogy a legjobb belátásod szerint cselekszel. Mindenesetre a jövőben inkább hozzád hasonló emberkékkel alakíts ki kapcsolatokat, és akkor nem lesznek ilyen problémák. Ellenkező esetben, beilleszkedhetsz az olyan típusú eberek közé, mint amilyen pl. a barátod, de ez hosszú távon erős frusztrációhoz vezethet.

2014. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.:)
2014. febr. 16. 18:43
 8/9 A kérdező kommentje:
De, hogy írjak rá?
2014. febr. 16. 18:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Jujj, mi lett? Kibékültetek? :)
2014. aug. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!