Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni, ha 2 fiú...

Mit lehet tenni, ha 2 fiú évfolyamtársamat nem tudom magamról le akarni?

Figyelt kérdés

Első évesek vagyunk, és annyira unom már, hogy minden nap felhívnak, hogy milyen óráink lesznek és mikor, kellett-e valamit csinálni rá... Mikor vakációk voltak minden nap hivogattak, hogy hogy állok a tanulással, ha ezt eddig nem tanultam meg, akkor mikor fogom, nem lesz rá időm. Vakáciozni se tudtam rendesen, mivel minden nap hallom csorogni a telefont. Ha pedig nem veszem fel, akkor ők vannak felháborodva, hogy nem tudnak elérni, miért nem veszem fel a telefont.

21L


2014. febr. 17. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy 21 éves vagy?? :o
2014. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy megérte ilyen "választ" adni?
2014. febr. 17. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyomtass ki 2 db órarendet nekik és add át, tedd hozzá, hogy majd a suliban beszéljétek meg az azzal kapcsolatos dolgokat. Ha nem veszed fel, és fölháborodnak, akkor mond nyugodtan, hogy nem értél rá és kész. Ja és játszd el ezt többször, akkor felfogják.
2014. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már hetek óta ezt játszom, de már unom. Alapjáraton is kikészít az egyetem, erre ők rátesznek egy lapáttal.
2014. febr. 17. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:
De nincsen szád, kiscsillag? Nem tudod nekik megmondani, hogy mi nem tetszik? Tényleg nem vagy még egy felnőtt ember szintjén, 21 évesen lehetne több eszed.
2014. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!