Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy éri el valaki, hogy...

Hogy éri el valaki, hogy nyaljanak neki?

Figyelt kérdés

2014. febr. 18. 09:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
A primitív és életképtelen emberek nyalnak folyton, az értékesek pedig EREDMÉNYEKET mutatnak fel! A nyalás nem jelent garanciát semmire, szerintem fölösleges időtöltés is, s legtöbbször rövid távra szól, hosszúra semmiképp.
2014. febr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
miért kell az elérni....?vagy mi abban olyan nagy teljesítmény,elég csak a Farmered zsebébe 3darab húszezres,és egyből fognak neked nyalni minden téren
2014. febr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok pénzed van akkor van esélyed,hogy nyaljanak neked ha viszont csoró van akkor nem!
2014. febr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Birtokában van valami(pénz, kapcsolatok, lehetőségek, stb), ami miatt érdekből nyalnak neki.Akinek hízelgő az efféle nyalás, örömét lelki benne, az éppen olyan primitív mint aki a fenekét nyalja.
2014. febr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Ez most cél akar lenni??
2014. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Felemeli a szoknyáját, és félrehúzza a bugyiját. :)
2014. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem birom a nyalizó embereket, a hideg futkos tõlük a hátamon.Azok nyaliznak,akik hátuk mögött kibeszélnek mindenkit.
2014. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én sem bírom, akik nyalizósak. Nem azért tettem fel a kérdést,mert én azt akarom elérni,hogy nyaljanak.. :)
2014. febr. 18. 16:52
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
A nyalizás mindig valamilyen érdek mentén történik. A célszemélynek hatalmában áll valamit megtenni, vagy elnézni, stb.
2014. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Fellépés is lehet az oka. Vannak emberek, akik olyan buták, mint a sötét éjszaka, de jól "el tudják adni magukat", aztán mindig van a környezetben néhány húgyagyú, aki ámul-bámul a messziről jött ember nagyságán, és behódol (nyal...) neki. A biztos fellépés miatt sok vezető is bedől néha a látszatnak, s főnöki munkakörbe teszi a pojácát, aki aztán kibontakozhat ideig-óráig...
2014. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!