Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez nem jó módja a barátkozásnak?

Ez nem jó módja a barátkozásnak?

Figyelt kérdés

Ha valakivel aki régebben az iskolámba járt, már nem, néha írogatok Facebookon, és majd egyszer tavaszi vagy nyári szünetben úgy tervezem, kihívom majd valahova szóban is beszélgetni és ilyesmi. Addig viszont nem nagyon van lehetőségem vele találkozni.

Így úgy érzem nem fog menni összebarátkozni vele, de ennek mi az oka? Nem mutat túl nagy érdeklődést felém, vagy később nagyobb kedve lesz majd velem beszélgetni lehet? Még csak 2-3 napja beszéltem vele először.

Mindketten fiúk vagyunk, de egyikünk se meleg, sima haverkodásra gondolok.


2014. febr. 18. 21:58
 1/2 anonim válasza:

Nem kell mindenkinek szimpatikusnak lenni, egyszer találkoztok, próbáljatok meg hülyülni aztán ennyi, veszteni nem vesztesz vele. Van közös érdeklődésetek, mert anélkül elég nehéz lesz

Sok sikert!

14/L

2014. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

elég nehezen tudom elképzelni,hogy csak úgy,mindenféle cél nélkül találkozzak másik férfival beszélgetni,ismerkedni.

szóval szerintem ez így elég erősen félreérthető.

legalábbis én tiltanálak elég gyorsan.

ha tényleg nem vagy meleg,akkor menjetek le együtt boxolni vagy valami,vagy szórakozóhelyre csajozni,de ne egy parkban homárkodjatok,amibe nem fog belemenni úgy sem.

2014. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!