Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Léteznek manapság különc,...

Léteznek manapság különc, komoly, értelmes emberek? Hol érhetők el, hol lehetne ismerkedni velük? Budapest és környéke.

Figyelt kérdés

Neten szerintem ilyenek nincsenek, ismerek már egy rakás közösségi oldalt, egyiken se lehet ismerkedni, csupa unalmas meg üres profilok vannak.


Az emberek körülöttem mind buta, sablonos, unalmas, igénytelen emberek, szórakozni nem járok anyagi okokból sem, nem vonz a közeg sem. Átlagos helyeken meg a külsőm miatt úgyis elküldenek, meg nincs is értelmes ember.


Valami ötlet?



2014. febr. 24. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem a külső a fontos, próbálkozni kell. Vannak barátaid? Menjetek szórakozni.

Ha olyan fajta vagy, hogy nem szeretsz szórakozni (én ilyen vagyok), akkor keress a neten, facebook-on embereken. Én facebook-on ismerkedtem meg a barátommal, és lassan 1 éve együtt vagyunk.

2014. febr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Próbálkozz itt:

[link]

Sok szerencsét!

Pedro

2014. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De a külső fontos mert az emberek többségét ez érdekli, nincsenek barátaim, nem járok szórakozni és a facebookot is utálom.

Úgy látom manapság nincs esélyem így, csak a facebookon keresztül.


A mensa nem érdekel de kösz a tippet.

2014. febr. 24. 09:07
 4/7 anonim ***** válasza:

"Neten szerintem ilyenek nincsenek"


Cáfolom.

Viszont az ilyenek jellemzően alig-alig osztanak meg magukról valamit. Éppen ezért különcök, nem kötik lépten nyomon mindenki orra alá szokásaikat, nézeteiket. Főleg, mivel legtöbbször az különbözik a normáktól, így csak elutasításban, megvetésben volna részük a többség részéről.

Profiljaik is ezért unalmasak, de leginkább üresek - ha egyáltalán vannak.

2014. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, de aki minimális bemutatkozást sem tud írni magáról, illetve nem meri felvállalni a véleményét, az olyan mintha nem is létezne. Akkor újabb kitétel hogy legyen egy aktív ember is. Csak az a baj, hogy ha túl sok feltételt szabok meg, biztos nem lesz olyan ember.
2014. febr. 24. 10:16
 6/7 orsolyamaroon ***** válasza:

Én elég különleges vagyok és nem is igazán találok olyat, aki szintén ennyire különleges lenne, pedig rengeteg kultúrális időtöltésem van.

Hát ez van, szegedi vagyok amúgy.

Ebben a városban pl semmilyen olyan közeg nincs, ahol megnyílvánulhatna egy olyanfajta ember ,mint amilyen én vagyok. Nem csak külső számít.

2014. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Lehet, de aki minimális bemutatkozást sem tud írni magáról, illetve nem meri felvállalni a véleményét, az olyan mintha nem is létezne."


Vélhetően tud, de nem akar. Ez a lényeg. Nem akarja megosztani a gondolatait, érzéseit mindenkivel, csak olyanokkal, akikben megbízik, akiket ismer. Akikre ez tulajdonképpen tartozik.

2014. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!